داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یادداشت؛
امام ‌خمینی احیاگر مسیر حقیقت انقلاب بود
کد مطلب: ۷۵۹۶۱
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۵۹
در حالی اکنون در ۴۵سالگی رویش درخت تنومند انقلاب قرار داریم که پروپاگاندای تبلیغاتی رسانه‌ای دشمن چشم دیدن موفقیت‌های انقلاب اسلامی را ندارد و تلاش برای ضعیف نشان دادن ایران قوی دارد.
امام ‌خمینی احیاگر مسیر حقیقت انقلاب بود
حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن سنجری، مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه ثارالله استان کرمان در یادداشتی به اوشیدا نوشت: نهال انقلاب اسلامی ایران اکنون در ۴۵سالگی رویش خود قرار دارد و به تعبیری یک درخت تنومند مستحکم و قابلیت تکیه‌زدن بر آن نه‌تنها برای ۸۰ میلیون ایرانی بلکه برای کل جهان اسلام و غیر اسلام قابلیت‌های بزرگی که امروز در سراسر دنیا دست برتر را از آن خودکرده اما دشمن درون توپخانه پر سرو و صدای رسانه‌ای و تبلیغاتی و پروپاگاندای خود را قفل روی موفقیت‌های ایران برای ضعیف نشان‌دادن آن کرده است.

جرم جمهوری اسلامی به‌زعم دشمنان آن این بوده دست در گلوی آمریکا در سال ۵۷ کرده وایران را از گلوی آمریکا بیرون کشیده است. امروز چرا باید جوان و نوجوان ما از کنار این موضوع که ایران قطب پزشکی خاورمیانه است به‌راحتی بگذرد. چرا؟
 چون پروژه غرب بسته شده برای خود تحقیری ملت ایران برج خلیفه قطر را فرو در چشم مخاطب می‌کند تا ایران‌وایرانی که در دنیا در رتبه سوم پیوند اعضاست را کسی نبیند. به ایرانی که از لحاظ رشد علمی سریع‌ترین کشور دنیاست را نبینند.
 آنتالیا را مثل پتک بر سر ایران می‌زنند تا سرگیجگی آن باعث شود، شما سلول بنیادین او را نانوفناوری او و فناوری لیزر او را کسی نتواند ببیند و خیابان‌های تجملی تگزاس را به نمایش می‌گذارند؛ اما لشکر معترض جدایی‌طلب آن را که بنا دارند به‌صورت جدی از آمریکا جدا شوند را نمایش نمی‌گذارند؛ ولی مدام ایران را تهدید به جدایی قومیت‌ها می‌کنند این در حالی است قومیت‌ها در ایران در حاکمیت کشور همه یکسان هستند و همه عزیز ایران ولی در آمریکا رنگ‌ها حرف می‌زند سیاه‌پوستان منفورترین انسان‌ها سرخ‌پوستان بدبخت‌ترین آدم‌ها مهاجرین نوکرها و کارگران آمریکا هستند.
 جرم جمهوری اسلامی این است که مردم باید در سرنوشت خود سهیم باشند، آزاد در رأی‌دادن، آزاد در انتخاب شغل، زندگی، و فرزندآوری، و تحصیل هستند این در حالی است آمریکا در تحصیل، شغل، انتخاب محل زندگی و انتخاب افراد از طرف شما تصمیم می‌گیرد (الکترال کالج).
 جرم جمهوری اسلامی هرکس به هر میزان می‌تواند از منابع از یارانه‌ها، کالاهای اساسی، خرید ملک، خودرو بهره‌مند شود این در حالی است در غرب استفاده از منابع محدود، یا مقطوع برای برخی است و تنها در شرایط خاص افراد با اخذ مجوز می‌توانند بیش از سهمیه خود از یارانه‌ها بهره‌مند شوند.

 جرم جمهوری اسلامی، آزادی بیان، برای همه اقشار جامعه است افراد تا بالاترین مسئول را به‌نقد می‌کشند حتی خود مسئولین سامانه‌های و درگاه‌های مجازی برای ارتباط و بیان دیدگاه‌ها مردم گذاشتن این در حالی است در غرب مسئولین حتی در پایین‌ترین ردها مصونیت انتقاد دارند.

 جرم جمهوری اسلامی این است حتی برای فریب‌خوردگان فرصت دفاع از خود، عفو، تخفیف مجازات، و حق حیات می‌دهد (به جز محدود افراد که آنها معاندین باشند) ولی در اروپا مخصوصاً آمریکا با اولین اعتراض کلامی سرب‌های داغ بر سینه معترض می‌نشیند.

 راستی من و شما در این ضعیف نشان‌دادن دستاوردهای جمهوری اسلامی چقدر مقصریم با وجدانمان چند چندیم که سکوت را بهترین گزینه می‌دانیم و مسیر توپخانه دشمن را بدون اخلال هموار به موشک‌باران تبلیغاتی لشکرهای کاذب کرده‌ایم.

امام خمینی احیاگر حقیقت مسیر انسان متعالی است انسان‌هایی که طاغوت سعی در گمراهی و عدم علم‌آموزی و کسب معرفت برای آنان بود و همیشه در تصویب‌نامه‌های خود بخشی را برای جاهل نگه‌داشتن مردم وضع می‌کردند شاهد آن بی‌سوادی اکثر ایرانیان در دوره پهلوی بود.

 شخصیت زن که در دوره پهلوی همانند عصر جاهلیت با او برخی رفتار خشن می‌کردند، واو همیشه مانند کالایی دست‌به‌دست می‌شد، و اگر در جاهلیت دختران را زنده‌به‌گور می‌کردند در دوران پهلوی آنان را ترور شخصیت می‌کردند، امام این شخصیت را همچون رسول اکرم احیا کرد.

 و جولان‌دادن هزاران مستشار نظامی آمریکایی درایران و صدها پزشک هندی و پاکستانی و...در سیستم درمان ما ده‌ها استاد و آموزگار فرنگی در سیستم آموزش‌وپرورش ایران بود امام این بت‌ها را یکجا شکست و یادگیری و علم‌آموزی و ریشه‌کنی بی‌سوادی را امری مهم و ضروری قلمداد کرد اگر امروز بر قله‌های بلند جهان افتخار جهان اسلام هستیم مدیون آن پیر سفرکرده‌ای هستیم که ۱۲ بهمن ۵۷ ایران را با ورود خود عطرآگین کرد و این عطر معنویت او اکنون جهان را درنوردیده به‌طوری‌که امام خامنه ای فرمودند: این انقلاب بی‌نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست.
Share/Save/Bookmark