داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۱
 
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زاهدان خبرداد:
کشف پنج تن گوشت قرمز و مرغ از سردخانه غیرمجاز درحاشیه شهرزاهدان
کد مطلب: ۷۵۳۲۱
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۵
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان زاهدان گفت: درطی بازدید کارشناسان اداره دامپزشکی از یک سردخانه غیرمجاز در شهرستان زاهدان بالغ بر پنج تن گوشت قرمز و گوشت مرغ کشف وضبط شد.
کشف پنج تن گوشت قرمز و مرغ از سردخانه غیرمجاز درحاشیه شهرزاهدان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حامدگنجعلی در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: در طی بازدیدی که در روز تعطیل و ساعات غیراداری توسط کارشناسان این اداره انجام گرفت؛ از یک سردخانه غیرمجاز درحاشیه شهرزاهدان، بالغ بر پنج تن گوشت قرمز و گوشت مرغ کشف وضبط گردید.


وی با بیان اینکه محل نگهداری این فرآورده‌های خام دامی فاقد پروانه بهداشتی و غیرمجاز بود افزود: از این پنج تن گوشت که درشرایط نامناسب نگهداری می‌شد بالغ بر یک ونیم تن گوشت مرغ بدون هیچگونه لیبیل و تاریخ تولید و انقضایی قطعه‌بندی ونگهداری می‌شد که پس ازهماهنگی با مقام محترم قضایی برای ادامه چرخه اداری برابر با دستورالعمل‌های نظارتی سازمان دامپزشکی کشور ضبط و مکان پلمب انجام شد.


گنجعلی تصریح کرد: تضمین سلامت غذایی از مزرعه تا سفره جزء وظایف ذاتی دامپزشکی بوده و با افراد سودجویی که بخواهند به هر طریق سلامت غذایی مردم و به تبع آن سلامت غذایی جامعه را به خطر بیندازند قاطع و قانونی برخورد می‌شود.

رئیس اداره دامپزشکی زاهدان تاکید کرد: از شهروندان خواسته می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی در حوزه فرآورده‌های خام دامی از مرحله تولید تا عرضه را به سامانه ۱۵۱۲ ارتباط مردمی دامپزشکی گزارش دهند. سامانه گویای ۱۵۱۲ اداره دامپزشکی شهرستان زاهدان آماده دریافت گزارشات،شکایات،انتقادات وپیشنهادات همشهریان عزیز می‌باشد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark