داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه موقت زابل:
روز قدس روز فریاد مسلمانان علیه رژیم کودک‌کش صهیونیستی است
کد مطلب: ۷۶۱۳۱
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۶ فروردين ۱۴۰۳ ساعت ۰۵:۳۷
امام‌جمعه موقت زابل گفت: روز جهانی قدس خیزش جانانه ملت‌های جهان و روز فریاد قوی علیه رژیم منحوس صهیونیستی است.
روز قدس روز فریاد مسلمانان علیه رژیم کودک‌کش صهیونیستی است
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید قاسم هاشمی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: روز جهانی قدس خیزش جانانه ملت‌های جهان علیه هفت دهه اشغالگری اسرائیل را رقم می‌زند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین هاشمی افزود: آخرین جمعه ماه مبارک رمضان میراث رهبر بزرگ تاریخ معاصر جهان اسلام، امام خمینی (ره) برای آزادی فلسطین و آرمان بزرگی برای نابودی اسرائیل غاصب است.

وی تصریح کرد: یوم‌الله قدس، روز حیات مجدد اسلام و روز فریاد قوی مسلمانان علیه غده سرطانی و جرثومه فتنه‌انگیزی در منطقه، نماد صف‌بندی حق در مقابل باطل و مظهر ایستادگی ملت‌های مسلمان جهان در برابر سیاست‌های شیطانی صهیونیسم جهانی در به فراموشی سپرده شدن مسئله فلسطین و تأمین امنیت یک رژیم جعلی، کودک‌کش و غاصب قدس شریف است.

وی تأکید کرد: زنده نگه‌داشتن روز قدس، این یادگار ماندگار و ارزشمند و ابتکار معجزه‌گون بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) یک تکلیف الهی و فریضه دینی است که به لحاظ تشدید سیاست‌های خصمانه نظام سلطه به سرکردگی ددمنشان دولت حاکمه شیطان بزرگ، آمریکای تروریست پرور علیه آرمان مقدس فلسطین و جنایت‌های وحشیانه علیه مردم غزه به‌ویژه کودکان این منطقه از حساسیت ویژه‌ای برخوردار است.

امام‌جمعه موقت زابل ادامه داد: بیش از ۶ ماه است ملت مظلوم فلسطین و غزه قهرمان در شدیدترین سرکوب، جنایت، نسل‌کشی و کودکشی از سوی رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی قرار دارد. کشتار بیش از ۳۳ هزار انسان بی‌گناه به‌ویژه کودک و بیمار و تخریب هزاران خانه، بیمارستان، مسجد و مدرسه جنایتی است که تاکنون در هیچ کجای عالم سابقه نداشته و امروز قلب هیچ ملتی از ملت‌های عالم نیست که جریحه‌دار و داغدار این همه ظلم و جنایت نباشد.

وی ضمن محکومیت اقدامات تروریستی اسرائیل در منطقه به‌ویژه حمله وحشیانه به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و جنایت تروریستی چابهار و راسک از ملت‌های آزادی‌خواه جهان خواست تا با حضور شکوهمند خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر حمایت خود از فلسطین و برائت از رژیم کودک‌کش صهیونیستی را اعلام نمایند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark