داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل:
در صورت تامین مواد اولیه آمادگی تولید محلول ضد عفونی کننده را داریم
کد مطلب: ۶۹۳۲۹
تاریخ انتشار:شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۸
هادی میرزایی گفت: اگر مواد اولیه محلول ضد عفونی کننده در اختیار ما قرار گیرد می توانیم از طریق پزشکان دارو ساز به زودی این محلول را در زابل تولید کنیم و به دست مردم برسانیم.
در صورت تامین مواد اولیه آمادگی تولید محلول ضد عفونی کننده را داریم
دکتر هادی میرزایی رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: خوشبختانه تا کنون هیچ گونه بیمار مبتلا به ویروس کرونا جدید در منطقه سیستان مشاهده نشده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل تصریح کرد: افرادی که دارای علائم ویروس کرونا باشند و وضعیت آنها مشکوک اعلام شود تا هنگام جواب آزمایش تحت مراقبت قرار می گیرند.

وی افزود: اینکه افراد از ترس قرنطینه شدن به بیمارستان ها مراجعه نکنند تفکر اشتباهی است ، چرا که تنها افرادی مورد مراقبت قرار می گیرند که علائم بیماری کرونا را داشته باشند.

وی ادامه داد: بیمارانی هم که حال عمومی آنها بسیار وخیم باشد نیز معمولا بستری می شوند، که این امر برای درمان خود فرد است.

میرزایی بیان داشت: در پیشگیری این بیماری نیاز جدی به همکاری سایر نهادها داریم، همچنین اگر مواد اولیه محلول ضد عفونی کننده در اختیار ما قرار گیرد می توانیم از طریق پزشکان دارو ساز به زودی این محلول را در زابل تولید کنیم و به دست مردم برسانیم.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark