داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
در راستای گرامیداشت هفته بسیج؛
برگزاری یادواره شهدای زن و شهیده شاخص سال
کد مطلب: ۷۴۷۲۹
تاریخ انتشار:شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۸
یادواره شهدای زن و شهدای زن شاخص سال شهیده فاطمه اسدی به همت بسیج جامعه زنان در محل سالن گلزار شهدای شهرستان زابل برگزار شد .
برگزاری یادواره شهدای زن و شهیده شاخص سال
به گزارش اوشیدا، یادواره شهدای زن و شهیده شاخص سال به همت بسیج جامعه زنان و حوزه صدیقه کبری زابل در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای زن و هفته بسیج در محل سالن گلزار شهدای شهرستان با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سرهنگ پاسدار موسی سنچولی، رئیس بسیج جامعه زنان و حضور پرشور دختران و زنان بسیجی برگزار شد.

طیبه پودینه مسئول بسیج جامعه زنان در این مراسم گفت: این برنامه که به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهید و شهادت و در راستای تبیین و احیای هویت زن مسلمان ایرانی و الگوسازی بانوان شهیده برای تقویت بنیه دینی و انقلابی و گسترش فضایل اخلاقی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ویژه جامعه زنان زابل برگزار شد.

سرهنگ پاسدار موسی سنچولی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج زابل بیان کرد: زنان نقش موثری در شکل گیری انقلاب و تثبیت انقلاب اسلامی ایفا نمودند که نمونه اش همین یادواره شهدای زن است که برای دفاع از این خاک به شهادت رسیده اند و فرزندان مجاهدی همچون حاج قاسم میر حسینی و حاج قاسم سلیمانی تربیت نمودند.

سنچولی افزود: شما خواهران مومن انقلابی خار در چشم دشمن شده اید و نقشه شوم آنان را بر باد داده اید و این خود کمتر از جهاد و مجاهدت رزمندگان در میدان نبرد نیست.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه زابل ادامه داد: انقلاب اسلامی از جنس انقلاب انبیاء بود همواره در جبهه حق و باطل در مقابل هم صف آرایی کرده اند در جبهه انبیاء دعوت به توحید ، ایمان ، عدالت ، اخلاق دعوت به عفت و مبارزه با ظلم طاغوت و جبهه باطل نفاق و دورویی است که الحمدلله که ما در جبهه حق پیروز میدان هستیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark