داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
یک کارشناس سیاسی مطرح کرد:
مشارکت حداکثری در انتخابات قدرت نظام را افزایش می‌دهد
کد مطلب: ۷۶۰۲۴
تاریخ انتشار:شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۴۰
یک کارشناس سیاسی گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را افزایش می‌دهد و همچنین با مشارکت حداکثری باعث وحدت داخلی می‌شوند و این وحدت داخلی حامل پیام امید مردم به حل مشکلات کشور برای همه مسئولین است.
مشارکت حداکثری در انتخابات قدرت نظام را افزایش می‌دهد
عیسی نکویی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اوشیدا بیان کرد: حضور در انتخابات یک تکلیف دینی ملی فردی و شرعی است و اساس نظام ما از اول بر اساس رأی ملت بوده و در تمام مراحل به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم تأثیرگذار بوده‌اند، سابقه نشان داده که مردم ما همیشه در صحنه حضور جدی داشتند همچنین در راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز شاهد حضور مردم که به شرایط روز آشنا هستند و می‌توانند شرایط حساس جامعه را درک کنند و حماس جدید خلق کنند بودیم .

این کارشناس سیاسی با بیان اینکه انتخابات، برای سنجش تأثیر دموکراسی و کیفیت آن و محکی برای بررسی مردم‌سالاری در جامعه به شمار می‌آید و همچنین عالی‌ترین مظهر حضور مردم در عرصه سیاسی و مهم‌ترین مجرای حاکمیت مردم است باید یک نماینده انقلابی و استکبارستیز و این استکبارستیزی را باید به‌عنوان اصل ثابت سیاست‌های نظام باور داشته و بر همین اساس یکی از مطالب جدی که مقام معظم رهبری دامت‌برکاته بر روی آن تأکید دارد ایستادگی و پایداری در مقابل افزون‌خواهی و زیاده‌خواهی‌های قدرت‌های جهانی است.

وی در ادامه افزود: وحدت داخلی حامل پیام امید مردم به حل مشکلات کشور برای همه مسئولین است. مشارکت حداکثری در انتخابات قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران را افزایش می‌دهد گسترده مردم در عرصه‌های مختلف قدرت نظام را در برابر دشمنان و چانه‌زنی با آنها و همچنین با مشارکت حداکثری باعث وحدت داخلی می‌شوند به‌طوری‌که این وحدت داخلی حامل پیام امید مردم به حل مشکلات کشور برای همه مسئولین است .

نکویی ادامه داد: نماینده باید شجاع نترس باهوش باسواد خوش‌سیما دارای روابط‌عمومی کارآمد قدرت بیان بالا و شیوا باشد و توجه جدی به خواسته‌های مردم در طول دوران وکالت خود در مجلس اسلامی داشته باشد و مهم‌ترین انتظار مردم از یک نماینده صداقت و عمل به وعده‌ها و مردم‌داری ندادن وعده‌های دروغ و رفع مشکلات اساسی از طریق قانون‌گذاری درست است با قراردادن شخص صحیح در جایگاه درست بتوانیم مسیر انقلاب اسلامی به سمتی ببریم که بتوانیم این حکومت مقدس را به دست صاحب اصلی آن حضرت ولیعصر بدهیم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark