داخلی آرشيو خبر صفحه 
۱
امتیاز مثبت 
۳
 
شب گذشته در درگیری با اشرار
شهادت سه مامور نیروی انتظامی در زهک تایید شد
کد مطلب: ۳۵۵۲۴
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۸
در درگیریهای شب گذشته ماموران نیروی انتظامی شهرستان زهک در میدان الغدیر این شهرستان سه مامور نیروی انتظامی مورد تیراندازی سرنشینان مسلح یک خودروی سواری به شهادت می رسند.
شهادت سه مامور نیروی انتظامی در زهک تایید شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا: یک منبع آگاه از شهادت سه مامور نیروی انتظامی شهرستان زهک در درگیری با اشرار مسلح خبر داد.

در درگیریهای شب گذشته ماموران نیروی انتظامی شهرستان زهک در حال گشت زنی در میدان الغدیر زهک بودند که یک خودروی سواری پژو با سرنشینان نقاب دار و مسلح شروع به تیراندازی می کنند که متاسفانه دو مامور نیروی انتظامی در دم به شهادت می رسند و یک سرباز وظیفه نیز با جراحات شدید لحظاتی پس از انتقال به بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

ستوان دوم بدیل بختیاری،ستوان سوم حسین راه انجام دو مامور نیروی انتظامی و یک سرباز وظیفه به نام محمد جواد گوری هستند که در شب گذشته در درگیری با اشرار مسلح به شهادت رسیدند .

مظنونین مسلح پس از تیراندازی به سوی ماموران نیروی انتظامی به سمت روستای خمک متواری شدند که تلاشها برای دستگیری سرنشینان پژو سواری از سوی نیروهای انتظامی کماکان ادامه دارد.

گفتنی است،استان سیستان و بلوچستان مامن اشرار از خدا بی خبری شده است که هر از چندگاهی خون فرزندان و سربازان این مرز و بوم را بر زمین ریخته و دلهای خانوادههای بیشماری را داغدار می کنند ،هنوز داغ مادران شهدای حوادث تروریستی سراوان و امثال آن فرو ننشسته است که داغی دگر بر دلهای مادران سیستانی سنگینی می کند ،باید تدبیری نمود تا دیگر شاهد اینگونه حوادث دلخراش نباشیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
رزمنده دفاع مقدس
۱۳۹۳-۰۹-۰۷ ۲۱:۲۴:۲۴
از مردوم کمک بخواهید یا از رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند کسانیکه با جان دل دراین راه جان فشانی کنن. ویا اینکه مأمورین نیروی انتظامی را اعم کادری و سرباز وظیفه آموزش چریکی و تکاوری بدهید تا بتوانند حداقل از جان خود دفاع کنن تا اینجور نا جوانمردانه به شهادت نرسن.
باسپاس فراوان (8180)