داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد:
دستگیری قاتل مسلح فراری در زابل
کد مطلب: ۷۵۵۹۳
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۸
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: شخصی که به دلیل اختلافات خانوادگی اقدام به قتل همسرش کرده بود، با سرعت عمل پلیس شناسایی و دستگیر شد.
دستگیری قاتل مسلح فراری در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار دوستعلی جلیلیان بیان کرد: در پي اعلام خبري مبني بر وقوع تیرخوردگی زنی حدودا ۱۶ ساله با سلاح کلت کمری از ناحیه پهلو در یکی از خیابان های زابل، مراتب به صورت ويژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان زابل قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از انتقال مصدوم این حادثه به بيمارستان و با وجود تلاش کادر درمان، وی به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست مي دهد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اقدامات تخصصي توسط كارآگاهان پليس آگاهي افزود: با توجه به پي بردن كارآگاهان به وجود اختلاف خانوادگي بين مقتول و همسرش، فرضيه قتل توسط همسر وي قوت گرفت.

سردار جلیلیان تصريح کرد: با پيگيري هاي صورت گرفته مخفيگاه قاتل شناسايي و در عملياتي ضربتی دستگير و در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه سلاح کلت کمری به کار رفته شده در قتل به همراه دو تیغه خشاب حاوی ۲۲ عدد فشنگ جنگی کشف گردید.

وی خاطرنشان کرد: پس از انتقال قاتل به پلیس آگاهی، درمواجهه با شواهد و مدارک پلیسی در نهايت چاره اي جز بيان حقيقت نداشت و به قتل همسرش با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد.

فرمانده انتظامي سیستان و بلوچستان در پايان با اشاره به اينکه پرونده متهم براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائي ارسال شد تأکيد کرد: پليس با کساني که باعث ايجاد ناامني و تعرض به جان و مال مردم مي شوند با قاطعيت برخورد خواهد کرد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark