داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
رئیس بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان:
افزایش ۱۴ درصدی تعداد مراجعین به بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان
کد مطلب: ۷۵۱۳۳
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۳۵
رئیس بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان گفت:در پی اضافه شدن تجهیزات مدرن و موردنیاز مردم به مجموعه تجهیزات فوق تخصصی تعداد مراجعات به بیمارستان الزهرا (س) زاهدان در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال قبل از آن، ۱۴ درصد افزایش یافت.
افزایش ۱۴ درصدی تعداد مراجعین به بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان
به گزارش اوشیدا، علیرضا مالکی؛ رئیس بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان گفت: در سال گذشته ۱۴۷ هزار و ۷۶۸ نفر به این بیمارستان مراجعه کردند و از خدمات تخصصی و فوق تخصصی این بیمارستان در دو رشته چشم پزشکی و گوش و حلق و بینی بهره‌مند شدند.

این بیمارستان یکی از بیمارستان‌هایی است که از لحاظ کیفیت درمان، توانسته رضایتمندی نسبی بیماران را جلب کند و انتخاب اول بیماران هم استانی برای درمان بیماری‌های چشمی است.

در سال ۱۴۰۰ متخصصین و فوق تخصص‌های بیمارستان برای ۷ هزار و ۶۷۶ نفر اعمال جراحی چشمی دررشته‌های مختلف شبکیه، قرنیه، استرابیسم، گلوکوم را تجویز کردند که این اعمال جراحی در اتاق عمل‌های بسیار مجهز این بیمارستان انجام شد.

در این مدت برای ۳۲ کودک، عمل جراحی فوق تخصصی کاشت حلزون شنوایی انجام شد که البته فراهم آمدن شرایط انجام این عمل جراحی در این بیمارستان، موهبتی بزرگ برای استان و ثمره پیگیری‌های مجدانه همکاران ما می‌باشد.

با افزوده شدن جدیدترین ورژن دستگاه اصلاح دید به روش پی آر کی به مجموعه تجهیزات پزشکی مدرن بیمارستان، شاهد رشد ۲۰ درصدی متقاضیان اصلاح دید در بیمارستان فوق تخصصی الزهرا (س) زاهدان بودیم.

افزایش تعداد مراجعات و بیماران به معنای افزایش حجم و مسئولیت خدمتی همکاران سخت کوش بیمارستان است و در همین ابتدای سال بر خود لازم می‌دانم از این تلاش‌های مثال زدنی، صمیمانه قدردانی نمایم.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark