داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
مولوی اهل سنت هامون:
انقلاب اسلامی حماسه عظیمی بود که در تاریخ جهان به وقوع پیوست
کد مطلب: ۷۵۹۲۶
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۶
امام‌جمعه اهل‌سنت هامون گفت: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) حماسه رخ داد بسیار عظیمی است که در تاریخ معاصر و جهان به وقوع پیوست.
انقلاب اسلامی حماسه عظیمی بود که در تاریخ جهان به وقوع پیوست
مولوی عبدالله حسن‌زهی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اوشیدا بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) حماسه و رخ داد بسیار عظیمی است که در تاریخ معاصر و جهان به وقوع پیوست. این انقلاب آرزوی دل و آه و سوز جانکاه صدها هزار شهیدی بود که در طول تاریخ پس از رحلت پیامبر (ص) و دوران خلافت مردم منتظر وقوع همین حادثه مبارکی بودند که در جهان انقلاب اسلامی به معنی حکومت الله تشکیل شد.
وی ادامه داد: آنهایی که مظلومانه در حادثه کربلا همراه با سرورمان حسین (ع) شهید شدند و چه آنهایی تنها و بی کس به دست حکومت‌های ظالم و خلفای عباسی شهید شدند و با تزویر حکام جور مسلمان حاکم بر اراضی مسلمانان ترور و کشته شدند. وقوع یک انقلاب اسلامی آرزوی ائمه مهدوی علما مجاهدان محدثین و ائمه اهل‌سنت دوران گذشته بوده و آرزوی دیرینه انقلابیون و شهیدانی که در راستای فتوحات اسلامی در اطراف عالم و اکناف زمان بی دردانه و مظلومانه جان دادند.

وی افزود: انقلاب اسلامی ودیعه و امانت الله به دست ما است که همه ما وظیفه داریم جهت حفاظت از آن باجانمان حراست کنیم.
وی ادامه داد: اگر انقلاب اسلامی در ایران رخ نمی‌داد امروز ایران یک کشور مستعمره بی‌اثر و رسوخ دارای حکومت ذلت امیر در دست آمریکا بود که نه از دین و ارزش‌های دینی در آن خبری نبود ملت ما به سمت بی‌حیای شرب خمر و زنان ما در کشور بدون حجاب و بی‌حیثیت بودند.

وی خاطرنشان کرد: انقلاب جهانی ایران بر اساس ایجاد وحدت و اخوت و برابری نسل‌ها و ارزش‌های دینی حکومت است و لذا لازم است باید ما همیشه در تحرک و رزمایش اعتقادی باشیم. از طرفی اخوت و برادری‌مان را حفظ کنیم از طرف دیگر هم‌زمان بر پشتیبانی خود از مجاهدان در دنیا فعال باشیم و همیشه خط سرخ جهاد را باید داغ نگه بداریم و از گروه‌های جهادی در دنیا حمایت کنیم و ازهرجهت بر کفار بتازیم.

وی افزود: در صورت نگهداری از اصول جهاد انقلاب ملت به سمت قله شهرت و رضایت الهی پایدار خواهیم رفت و در صورت بی‌تفاوتی از اصل وجودی انقلاب ساقط خواهیم شد. ضمن اینکه با گرانی و فساد اداری مبارزه نموده باید بر رفاه ملت بکوشیم.

امام‌جمعه اهل‌سنت ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران مورد محبت تمام مسلمانان و مؤمنین جهان به علت آشناشدن به فرهنگ استکبارستیزی امام خمینی (ره) جمهوری اسلامی شده‌اند. جمهوری اسلامی مدعی‌العموم حیثیت و آبروی تمام مسلمانان جهان است ما باید کفرستیزی خودمان را با حمله فیزیکی بر استکبار ادامه بدهیم. چون فرهنگ ما فرهنگ جهاد و تحلیل و کشته شد در کاروان امام حسین (ع) است. یا باید بمیریم یا بر دنیا در رکاب مهدی فتح‌الفتوح به وجود آوریم.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark