داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
دبیر جشنواره تولید محتوا با هوش مصنوعی
تمدید جشنواره تولید محتوا با هوش‌ مصنوعی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری
کد مطلب: ۷۶۳۷۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۰:۲۸
دبیر جشنواره تولید محتوا با هوش مصنوعی گفت: برای اولین بار به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم و در راستای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح، جشنواره تولید محتوا با هوش مصنوعی برگزار می شود.
تمدید جشنواره تولید محتوا با هوش‌ مصنوعی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از ایسنا، یوسف برادران مهر بیان کرد: امروزه هوش مصنوعی ابزارهای متنوعی را در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌دهد که در صورت استفاده صحیح، آگاهانه و تخصصی از آن، می‌توان آموزه‌های انقلاب اسلامی را به خوبی و با شیوه‌های هنرمندانه و جذاب به جامعه منتقل کرد.

دبیر جشنواره ادامه داد: جشنواره تولید محتوا با هوش مصنوعی در راستای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح و در موضوعات انتخاب اصلح، مشارکت حداکثری، ایران قوی؛ اقتدار ملی، رئیس جمهور مردمی، اعتقاد به توانمندی‌های داخلی، رئیسی خستگی ناپذیر، امید به آینده و اتحاد و انسجام در قالب تصویر برگزار می‌شود.

یوسف برادران مهر افزود: به هشت اثر برگزیده جوایز نقدی از ۵ میلیون ریال برای نفر هشتم تا ۴۰ میلیون ریال برای نفر اول همراه با اعطاء لوح تقدیر اهدا می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: دغدغه‌مندان و علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره که با حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان و در قالب طرح شهید آوینی برگزار می‌شود، حداکثر پنج اثر تولید شده با هوش مصنوعی خود را به آدرس zistano_admin@ در پیام‌رسان بله حداکثر تا سوم تیر ماه سال جاری ارسال کنند.

معاون مرکز استانی سازمان فضای مجازی سراج در سیستان و بلوچستان گفت: داوری آثار در حوزه پرامپت نویسی توسط دکتر ناصر اسدی عضو هیئت علمی دانشگاه و حائز مقام اول مسابقات کشوری در مهندسی پرامپت و آقای صادق امیری، جوان برتر سال در حوزه علم و فناوری و مدرس دوره‌های هوش مصنوعی صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است، چندی پیش سوگواره «شهید جمهور» به مناسبت شهادت شهدای پرواز اردیبهشت با ۱۷۰ اثر تولید شده با هوش مصنوعی با موفقیت و استقبال مناسب در سطح کشور اجرا شد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark