داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
ایران اسلامی قدرتمندترین کشور در منطقه آشوب‌زده خاورمیانه است
کد مطلب: ۷۵۹۶۲
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۱۹
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: انقلاب اسلامی ایران در حالی ۴۵ سالگی‌اش را پشت سر می‌گذارد که قدرتمندترین کشور در منطقه آَوب‌زده خاورمیانه است.
ایران اسلامی قدرتمندترین کشور در منطقه آشوب‌زده خاورمیانه است
  علیرضا ملاشاهی با تبریک چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار اوشیدا بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی ایران عطیه الهی بود که نور امید را در دل مستضعفان جهان روشن کرده است. امروز در حالی انقلاب اسلامی ۴۵ سالگی‌اش را پشت سر می‌گذراند که قدرتمندترین کشور در منطقه آشوب‌زده خاورمیانه است و ۴۵ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد.

وی افزود: این انقلاب در حالی ۴۵ساله می‌شود که در سایه خودباوری، همدلی، وحدت، غیرت، اعتماد به جوانان غیور و مردان و زنان توانمند این سرزمین توانست دستاوردهای مختلفی را به ملت انقلابی هدیه دهد.

وی ادامه داد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و با گسترش بیش‌از پیش تحریم‌های مختلف از سوی دشمنان قسم‌خورده انقلاب، دلسوزان و متخصصان این مرزوبوم در حوزه‌های مختلف دستاوردهای گوناگونی را رقم زدند به‌طوری‌که امروز نه‌تنها اندیشمندان کشورهای غربی و خاورمیانه بلکه دشمنان قسم‌خورده این مرزبوم نسبت به موفقیت‌های ایران اسلامی و کارآمدی بالای این انقلاب معترف هستند چرا که در طی ۴۵ سال از پیروزی انقلاب دشمنان کشور از هیچ تلاشی برای جلوگیری از پیشرفت و موفقیت جمهوری اسلامی ایران فروگذار نکردند.

وی تأکید کرد: ۴۵ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران می‌گذرد پیروزی این انقلاب که نور امید را در دل مستضعفان جهان روشن کرد چرا که این انقلاب برگرفته از مهم‌ترین منبع الهام مکتب حسینی و عاشوراست که با تاسی از نهضت امام حسین (ع) و دین مبین اسلام، بهترین الگو برای مبارزه با استکبار جهانی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی در عصری پیروز شد که در یکی از دو قطب دنیای آن زمان، دین از اساس انکار شده بود یا به حاشیه رانده شده بود درست در چنین زمانه‌ای، انقلابی با فرماندهی یک رهبر دینی و بنیان‌گذار انقلاب به وجود آمد و بلافاصله اثرات معجزه‌آسای خود را در جهان پر زر و تزویر در جهان به‌جای گذاشت.

فرماندار ویژه زابل تصریح کرد: ملت انقلابی و ولایت‌مدار سیستان در همه عرصه‌ها از دفاع مقدس، پیروزی انقلاب اسلامی، مقابله با فتنه‌ها و اغتشاشات همواره سربلند بیرون‌آمده‌اند و بابصیرت در مسیر انقلاب و اسلام حرکت کرده‌اند. ما در ۴۵ سالگی انقلاب افتخار این را داریم که خدمتگزار مردم باشیم.

وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی در شهرستان زابل گفت: به مناسبت ۴۵ سالگی انقلاب در دهه فجر امسال ۷۲۷ پروژه در بخش‌های مختلف پروژه عمرانی، خدماتی، آموزشی، فرهنگی، ورزشی؛ کشاورزی، بهداشتی و رفاهی با اعتباری بالغ بر ۶۹۹ میلیارد و ۱۷۹ میلیون تومان مورد بهره‌برداری یا عملیات اجرایی آنها آغاز شده است.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark