داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه زابل:
گام دوم انقلاب با شهادت حاج قاسم آغاز شده است
کد مطلب: ۷۴۱۵۲
تاریخ انتشار:شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲
موسی سنچولی گفت: گام دوم انقلاب با حرکت و شهادت حاج قاسم سلیمانی رقم خورده است،امروز می بینیم آمریکایی ها از منطقه با خفت و خواری اخراج می شوند.
گام دوم انقلاب با شهادت حاج قاسم آغاز شده است
به گزارش اوشیدا؛ یادواره شهدای شورای شهر و شهرداری زابل با حضور جمعی از جانبازان و رزمندگان دفاع مقدس در محل شهرداری زابل برگزار شد.

در این مراسم موسی سنچولی فرمانده سپاه زابل گفت: در دفاع مقدس امام (ره) به جوانان اعتماد کرد و نتیجه آن را هم در پیروزی جنگ تحمیلی دیدیم.

وی افزود: انتصاب فرماندهان دفاع مقدس با سن ۲۰ سال یک استراتژی جدید بود که امام آن را به دنیا معرفی کرد، در همه دنیا عرف بر آن است که فرماندهان افراد با تجربه باشند اما آنقدر فرماندهان جوان ما با تدبیر پیش رفتند که حتی صدام آنها را با نام کامل می شناخت.

وی ادامه داد: احساسات در جبهه جنگ تاثیری در تصمیم رزمندگان اسلام نداشت، آنها انتخاب آگاهانه و عاقلانه کردند و در برابر فشنگ های دشمن قرار گرفتند.

سنچولی گفت: گام دوم انقلاب با حرکت و شهادت حاج قاسم سلیمانی رقم خورده است،امروز می بینیم آمریکایی ها از منطقه با خفت و خواری اخراج می شوند.

وی تاکید کرد: دربرنامه هایی که خاص شهدا برگزار می شود همه افراد با اشتیاق شرکت کنند تا یاد و خاطره شهدا دفاع مقدس همواره زنده بماند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark