داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۲
 
تا پایان خردادماه سالجاری؛
طرح جهادی آبرسانی به ۵۰۰ روستای سیستان و بلوچستان آغاز می شود
کد مطلب: ۷۴۳۵۰
تاریخ انتشار:شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰
حسین مدرس خیابانی، استاندار سیستان وبلوچستان گفت: از ۲۷۰۰ روستا طرح جهاد آبرسانی عملیات آبرسانی ۵۰۰ روستا تا پایان خردادماه سالجاری آغاز می شود.
طرح جهادی آبرسانی به ۵۰۰ روستای سیستان و بلوچستان آغاز می شود
به گزارش اوشیدا، به نقل از عصر هامون، حسین مدرس خیابانی عصر شنبه در ششمین نشست قرارگاه جهادی خیرین و نهادهای انقلابی اظهار داشت: ۲۴ درصد روستا ها در طرح جهاد آبرسانی به این استان اختصاص دارد که در ۲۷۰۰ روستا در این طرح آبرسانی می شوند.

وی ادامه داد: با توجه به پراکندگی و وسعت استان ۲۵ درصد اعتبارات طرح جهاد آبرسانی به سیستان و بلوچستان اختصاص پیدا کرده است.

استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: عملیات آبرسانی ۸ روستا به اتمام رسیده و ۳۹۳ روستا تحویل زمین انجام شده همچنین ۱۴۲ روستا در یک هفته آینده تحویل زمین آن انجام می‌شود.

وی ادامه داد: بسته اشتغال سیستان تنظیم و در اختیار مقامات کشوری قرار دادیم که در آن ۲۵۰۰ فرصت شغلی در ۱۳ حوزه مصوب شد.

مدرس خیابانی بیان کرد: مدرسه سازی گسترش فضاهای آموزشی ساخت درمانگاه آبرسانی سه اولویت مهم گروه های جهادی در استان بوده که هم اینک در دستور کار گروه های جهادی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت کار جهادی ما پروژه های مختلفی را در استان با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام آغاز کردیم .

استاندار سیستان و بلوچستان تاکید کرد: استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در توسعه استان اهمیت زیادی دارد چرا که دولت به تنهایی نمی‌تواند این منطقه را آباد کند.

وی با تاکید بر کار جهادی افزود: کاری که برای رفع محرومیت انجام میدهیم از جنس کار جهادی است بنابراین کار جهادی یعنی از موانع عبور کنیم.
مدرس خیابانی ادامه داد: عدالت آموزشی به معنی در دسترس بودن مراکز آموزشی یکی از اولویت های گروه های جهادی در سیستان و بلوچستان است.

وی بیان کرد: امروز در نقطه عطفی هستیم که بتوانیم از ظرفیت بسیج و گروه های جهادی استفاده کنیم چرا که هیچ کاری بدون کار جهادی به نتیجه نمی‌رسد.

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به ظرفیت سپاه تاکید کرد: ما همه برای مردم خدمت کرده و هیچ منفعت شخصی نداریم و آمادگی داریم در قالب پروژه های مشترک خدمت رسانی کنیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark