داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه موقت نیمروز عنوان داشت؛
فاصله انداختن بین مرجعیت و مسلمین توطئه دشمن است/خروج آمریکا از عراق نشان پیروزی محور مقاومت است
کد مطلب: ۶۵۸۰۰
تاریخ انتشار:جمعه ۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
امام جمعه موقت نیمروز گفت: هوشیاری مردم و علمای دینی در زمان کشف حجاب باعث شد توطئه دشمن علیه زنان ایرانی خنثی شود.
فاصله انداختن بین مرجعیت و مسلمین توطئه دشمن است/خروج آمریکا از عراق نشان پیروزی محور مقاومت است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین محمدتقی اربابی در خطبه های نماز جمعه این هفته نیمروز گفت: چه در زمان تحریم تنباکو و چه در زمان فتوای جهاد علیه داعش درعراق توسط مراجع عالیقدر اسلام استکبار جهانی امریکا و انگلیس بخوبی متوجه شدند تا زمانی که مسلمین و علما متحد باشند هیچگاه نمی توان بر اسلام و مسلمین خدشه ای وارد کرد.

خطیب موقت نماز جمعه شهرستان نیمروز افزود: فاصله انداختن بین مرجعیت و مسلمین توطئه دشمن است چرا که دشمن طعم شکست در عراق را به دلیل همین اتحاد چشید ودید که فتوای آیت الله سیستانی بیش از ۲ میلیون جوان را از تمامی کشورها در عراق گردآورد و باعث نجات این کشور شد.

وی با اشاره به قیام ۱۹دی مردم قم علیه نظام ستم شاهی ابراز داشت: این قیام حماسه ماندگار دیگری بود که در جواب توهین به مرجعیت دینی و امام شکل گرفت و با رهبری روحانیت مقدمه ای شد برای پیروزی انقلاب و قیام های دیگر در شهرهای مختلف ایران.

وی بیان داشت: خروج آمریکا از سوریه نشان داد سیاست های غربی ها و خاورمیانه همچون کشور افغانستان با شکست مواجه شد و به ناچار از سوریه خارج شد این خروج نشان از پیروزی محور مقاومت که در راس آن ایران بود است.

حجت الاسلام اربابی تصریح کرد: ۱۷ دیماه سالروز اجرای توطئه استعماری کشف حجاب توسط رضاخان بود که با این توطئه سعی داشتند حرمت و شان یک زن مسلمان را به تاراج ببرند اما هوشیاری علمای اسلام و مردم باعث خنثی شدن تا این توطئه شد.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark