داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در راستای تربیت نیروی ماهر:
افتتاح مرکز آموزش های نوین مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان زهک
کد مطلب: ۷۴۵۳۰
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۷ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۵
مرکز آموزش های نوین مهارت آموزی با حضور حسن دهمرده فرماندار زهک و محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در مرکز فنی و حرفه ای افتتاح شد.
افتتاح مرکز آموزش های نوین مهارت آموزی در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان زهک
به گزارش اوشیدا، مرکز آموزش های نوین مهارت آموزی با حضور حسن دهمرده فرماندار زهک و محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در مرکز فنی و حرفه ای افتتاح شد.
حسن طائی عضو هیئت مدیره خیریه دات در این خصوص به خبرنگار ما گفت : با توجه به رسیدن گاز به منطقه سیستان و لزوم مهارت آموزی متقاضیان برای اشتغال و دسترسی مردم به خدمات فنی در این حوزه سه دوره آموزشی جدید با عناوین، نصب و تعمیرکار اسپیلت ، نصاب و تعمیر کار پکیج و لوله کش گاز خانگی و تجاری در آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زهک با حمایت موسسه خیریه دات (دانش، آموزش،توانمندی) با هزینه تجهیزات و مواد مصرفی به ارزش ۴۰۰ میلیون تومان که توسط موسسه دات تامین گردید.

وی افزود: در این دوره ها از مربیان بومی استفاده شده و تجهیزات مورد نیاز نیز توسط خیریه دات تامین گردیده است.

حسن دهمرده فرماندار زهک نیز با تاکید بر استفاده از ظرفیت های بومی در تامین نیروی انسانی مورد نیاز پروژه ها گفت : اکنون مشاغل فنی از بازار و نیازمندی مناسبی برخوردارند و مهارت آموزان با خیالی آسوده می توانند برای شغل خود برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark