داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زابل:
همدلی مسئولین باعث رشد و توسعه سیستان است
کد مطلب: ۷۵۶۳۸
تاریخ انتشار:جمعه ۳ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۱۳
امام جمعه زابل گفت: در زمینه مشکلات سیستان همدلی و هم‌افزایی بین مسئولین به وجود آمده و این فضای مبارک باعث رشد و توسعه سیستان است.
همدلی مسئولین باعث رشد و توسعه سیستان است
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اوشیدا، حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی در خطبه‌های نماز جمعه زابل پس از سفارش به تقوای الهی بیان کرد: بسیج شجره طیبه است و تقارن هفته بسیج با شهادت حضرت زهرا(س) ترجمه دارد که اگر می‌خواهید بدانید نتیجه این میوه نورانی را ببینید به بسیج نگاه کنید کسانی که از مظلوم دفاع می‌کنند و بسیج از این جهت میوه شجره طیبه است که ریشه آن فاطمه است.
وی افزود: بسیج میوه طاهر شجره نبوت است، آن میوه‌ای که به تاریخ ثابت می‌کند که با دست خالی در برابر دنیایی از ظلم می‌ایستد.

امام جمعه زابل با اشاره به وضعیت بازارچه‌های مرزی میلک تصریح کرد: در خصوص بازارچه‌های مرزی میلک بازدید و جلسه ۶ ساعته با مسئولین استانی داشتیم که بزودی از طریق رسانه‌ ملی پخش خواهد شد.

وی تاکید کرد: نظام اراده جدی برای بازگشایی و فعال شدن بازارچه‌های مرزی است و امتیازاتی که به سیستان نسبت به جاهای دیگر داده شده است بی نظیر است اما متاسفانه با این وجود بازارچه‌ها فعال نشده و پیگیری کردیم تا بدانیم گره کار کجاست و با صراحت می‌گویم بعضی از افراد در بعضی از دستگاه‌ها گویا نظری بر توسعه سیستان ندارند که گمرک یکی از موارد است.

وی ادامه داد: از استاندار استدعا داریم تا مدیرانی که تمایلی به کار جهادی ندارند نباید در جایگاه مدیریتی قرار داشته باشند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عزیزی تاکید کرد: از همدلی و هم افزایی فرمانداران، ائمه جمعه، دستگاه‌های امنیتی و قضایی، رسانه ملی در زمینه مشکلات منطقه سیستان فضایی مبارک است و این همدلی باعث توسعه و رشد سیستان است.

وی افزود: باید نسبت به مدیریت و وظایف دستگاه‌هایی که دارند با حساسیت ورود کنند چرا که بعضی مدیران میانی یا کارشناسان تصمیماتی می‌گیرند و کارشکنی می‌کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark