داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
در راستای سفرهای نوروزی:
برگزاری رزمایش مشترک خودرویی در محل پایگاه جهانی شهر سوخته شهرستان هامون
کد مطلب: ۷۶۰۸۸
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۴
برگزاری رزمایش مشترک خودرویی در محل پایگاه جهانی شهر سوخته شهرستان هامون با حضور معتمدین و مسئولین برگزار شد.
برگزاری رزمایش مشترک خودرویی در محل پایگاه جهانی شهر سوخته شهرستان هامون
به گزارش خبری پایگاه اوشیدا؛ امروز پنجشنبه ۲۴ اسفندماه؛ رزمایش مشترک خودرویی ستاد خدمات سفر شهرستان هامون با حضور محمدحاجی حسینی فرماندار شهرستان هامون، امام‌جمعه شهر علی‌اکبر، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران مرکزی و تیمورآباد، اعضای ستاد خدمات سفر و معتمدین شهرستان در محل پایگاه جهانی شهر سوخته برگزار شد.

حاجی حسینی فرماندار شهرستان هامون امروز پنجشنبه ۲۴ اسفندماه در حاشیه برگزاری مانور مشترک دستگاه‌های عضو ستاد خدمات سفر شهرستان هامون، اظهار کرد: از حدود یک ماه پیش با تشکیل ستاد خدمات سفر و کمیته‌های تخصصی مقدمات لازم برای را پذیرش میهمانان نوروزی در شهرستان فراهم شده است.

فرماندار هامون با بیان اینکه فضای همکاری و تعامل مناسبی بین دستگاه‌های مختلف شهرستان برای نوروز ۱۴۰۳ وجود دارد، افزود: در ایام نوروز با تمام توان در خدمت گردشگران خواهیم بود تا فضای پر از شور و نشاطی را در روزهای پیشرو رقم بزنیم.

حسینی افزود: آمادگی اکیپ‌های هلال‌احمر، سامان‌دهی مراکز اقامتی، بازدید و آماده‌سازی و بهسازی مجتمع‌های خدمات رفاهی و نمازخانه‌ها و مساجد بین‌راهی از برنامه‌های مهم ستاد خدمات سفر در شهرستان بوده است.

وی تصریح کرد: برگزاری جشنواره‌های سنتی باهدف معرفی آداب‌ورسوم مردم ویژه ماه مبارک رمضان، برگزاری جشنواره در شهر سوخته به همراه برپایی سیاه‌چادر، غرفه‌های صنایع‌دستی، اجرای بازی‌های بومی و محلی، موسیقی محلی و اهدای بسته هدیه نوروزی به مسافران و نظارت بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی در تأسیسات گردشگری از دیگر برنامه‌های ستاد خدمات سفر در شهرستان هامون است.

وی با اشاره به تقارن ماه مبارک رمضان و عید نوروز، خاطرنشان کرد: برنامه‌های فرهنگی و مذهبی نیز اجرا می‌شود.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark