داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهر بنجار بیان کرد:
اسلامی بودن نقطه مشترک انقلاب اسلامی با حکومت پیامبر(ص)/دستگاه قضا طبق وعده با اغتشاشاگران برخورد کند
کد مطلب: ۷۴۵۸۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴
حجت الالسلام محمود حیدری پارسا گفت: نقطه مشترک انقلاب اسلامی با حکومت پیامبر در اسلامی بودن آن است که باید به آن مرحله برسیم تا حضرت حجت ظهور کند .
اسلامی بودن نقطه مشترک انقلاب اسلامی با حکومت پیامبر(ص)/دستگاه قضا طبق وعده با اغتشاشاگران برخورد کند
به گزارش اوشیدا، حجت اللاسلام والمسلمین محمود حیدری پارسا در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بنجار پس از سفارش به تقوای الهی و تبریک میلاد باسعادت حضرت ختمی مرتبت بیان کرد: روز میلاد موفور السرور سرور کائنات حضرت محمد ص و امام صادق (ع) و روز اخلاق و مهرورزی است که بزرگترین اقدام امام صادق (ع) جنگ نرم بود که همه دلها و قلبها را برای اسلام فتح کرد و باید با رواج این رویه ، وحدت و همدلی را در جامعه گسترش بدهیم.

وی با اشاره به تحلیل اغتشاشات اخیر افزود:که فرمایشات مقام معظم رهبری راجع به این موضوع فصل الخطاب است و ایشان فرمودند این آشوب ها واکنش انفعالی دشمن در برابر حرکتهای بزرگ اخیر ملت ایران در اربعین و سایر مناسبت ها است و علیرغم تلاش و خرج میلیاردی دشمن برای جذب مخاطب ، نتوانستند اقدام بزرگی انجام دهند و باید دستگاه قضایی طبق وعده ای که داده با آشوب گران اصلی و لیدرها برخورد سختی بکند تا جلوی اقدامات احتمالی بعدی آنها گرفته شود.

امام جمعه شهر بنجار به خصوصیات و ویژگی های پیامبر گرامی اسلام پرداخت و تصریح کرد: بزرگترین ویژگی شان اخلاق خوش مردم داری و حکمرانی اسلامی است که در زندگی باید ایشان را الگو قرار بدهیم تا جامعه مهدوی و اسلامی شکل بگیرد.

وی خاطرنشان کرد: نقطه مشترک انقلاب اسلامی با حکومت پیامبر در اسلامی بودن آن است که باید به آن مرحله برسیم تا حضرت حجت ظهور کند.
Share/Save/Bookmark