داخلی آرشيو خبر صفحه حوادث
امتیاز مثبت 
۰
 
فرورفتن چوب غذاخوری در گلوی کودک خردسال!
کد مطلب: ۷۲۴۹۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۰
سهل انگاری والدین چینی حین غذا دادن به فرزندشان موجب شد تا این کودک به طرزی وحشتناک دچار حادثه شود.
فرورفتن چوب غذاخوری در گلوی کودک خردسال!

به گزارش اوشیدا به نقل از باشگاه خبرنگاران ، کودک خردسال چینی که حین دوچرخه سواری مشغول خوردن سیب با چاپ استیک( چوب غذاخوری ) بود دچار حادثه شد. در این حادثه چاپ استیک ۸ اینچی به شکلی وحشتناک در گلوی این کودگ گیر کرد.

«لین لین» ۲ ساله همزمان با دوچرخه سواری در حال خوردن سیب با چاپ استیک بود که بر اثر از دست دادن تعادل خود و سقوط روی زمین دچار این حادثه شد. این اتفاق در تاریخ ۲۹ نوامبر و زمانی که این کودک به همراه مادربزرگش در خانه تنها بود رخ داد. مادربزرگ کودک سیب را روی چاپ استیک قرار داده بود تا نوه اش بدون نیاز به شستن دست هایش بتواند همزمان با دوچرخه سواری آن را بخورد.

فرورفتن چوب غذاخوردی در گلوی کودک خردسال!

این کودک بلافاصله توسط والدینش به نزدیکترین بیمارستان منتقل شد. گیرکردن این چاپ استیک در گلوی این کودک به شکلی بود که پزشکان قادر بودند تا نوک آن را در پشت گردن کودک احساس کنند. پزشکان پس از معاینه و انجام سی تی اسکن کودک بلافاصله درخواست عمل جراحی اورژانسی برای این کودک کردند.

این کودک پس از انجام عمل جراحی که در بیمارستانی در نانجینگ واقع در شرق چین انجام شد از مرگ نجات یافت. او پس از این عمل جراحی موفقیت آمیز به بخش مراقبت‌های ویژه برای ادامه درمان منتقل شد.

فرورفتن چوب غذاخوردی در گلوی کودک خردسال!

انتهای پیام/

Share/Save/Bookmark