داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۲
 
من فقط پولم را گرفتم و فساد امامی به من ربطی ندارد
کد مطلب: ۷۴۳۸۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴
ترانه علیدوستی: من فقط پولم را گرفتم و فساد امامی به من ربطی ندارد
من فقط پولم را گرفتم و فساد امامی به من ربطی ندارد


ترانه علیدوستی که سابقه اظهار نظر درباره مسائل مختلف سیاسی اجتماعی را دارد، در پاسخ به سوالی درخصوص فساد مالی محمد امامی گفت: من در این سریال فقط پولم را گرفتم و فساد امامی به من ربطی ندارد.

این بازیگر سینما در نشست رسانه‌ای فیلم «برادران لیلا» در جشنواره کن در پاسخ به سؤالی درباره حواشی دادگاه محمد امامی درباره سریال «شهرزاد» و محاکمه‌اش می‌گوید: «پای همه هزینه‌هاش هم ایستادیم همه حرف‌هایش را هم شنیدیم و برای همه ما خیلی بد شد اما در کنارش توجه داشته باشید یک سریالی پنج برابر سرمایه‌اش را به همان آدم برگردانده و شما چرا سوالتان را از من می‌پرسید. آن پول و سودش دست من نیست. من دستمزدی را گرفتم که نجومی نبود و در هر کار دیگری می‌گرفتم. سود اون پول دست آن آدم است و آن آدم الان زندانه»!

این رفتار ترانه علیدوستی و بی‌تفاوتی آن نسبت به‌کاری که در آن ایفای نقش کرده است نشان می‌دهد که او مثل اینکه بیشتر تمایل دارد تا درباره اتفاقات سیاسی که مدنظر اوست، واکنش نشان ‌دهد.

برای نمونه علیدوستی در زمان اغتشاشات «آشوب‌های برخی شهرها را اعتراضی خواند و خواستار حفظ امنیت جانی معترضان شده بود!» و یا اینکه بدون هیچ دلیل قانع‌کننده‌ای از یک جاسوس آمریکایی حمایت می‌کند.

نکته جالب‌توجه این ماجرا این است، زمانی که مسئله فساد محمد امامی در کشور تیتر اول رسانه ها شده بود، ترانه علیدوستی که اکنون مدعی است صرفاً جهت درآمد در آن سریال ایفای نقش کرده و اصلا تا پایان فصل اول این آقا را نمی شناخته! عنوان کرده بود «به شایعات توجه نکنید؛ خبرگزاری‌ها چاره‌ای جز خلاقیت ندارند؛ سوژه خبر در این مملکت خیلی کم است
Share/Save/Bookmark