داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی:
13 آبان نماد نفی سلطه گری و مبارزه با استکبار همه آزادی خواهان جهان است.
کد مطلب: ۷۴۶۵۷
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹
محمد سرگزی گفت: ۱۳ آبان نماد نفی سلطه گری و مبارزه با استکبار و غلبه مستضعفان عالم بر زورگویان و ظالمان است.
13 آبان نماد نفی سلطه گری و مبارزه با استکبار همه آزادی خواهان جهان است.
محمد سرگزی، نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با اوشیدا بیان کرد: ۱۳ آبان نماد و رمز مبارزه با ایستادگی، در تمام سطوح جامعه از جمله دانش آموزان، دانشجویان و مردم است.

وی افزود: در ۱۳ آبان انقلاب اسلامی یک بار دیگر به همه آزادی خواهان جهان نشان داد که دیوار ظلم فرو ریختنی است.

سرگزی ادامه داد: سیاست های دشمن بر علیه ایران در طول چهار دهه گذشته نه تنها تغییری نکرده بلکه توطئه های بیشتری را نیز بر علیه ملت ایران انجام خواهد داد.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در طول سالیان قبل و بعد از انقلاب دشمنان ایران اسلامی به دنبال این بودند تا افکار اقشار مختلف جامعه را با توطئه ها متاثر از نگاه امپراطوری خودشان قرار دهند ولی همیشه در این سالها مردم پیروز میدان بودند.
وی خاطرنشان کرد: یوم الله ۱۳ آبان یک برگ زرین در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است که پس از آن همه مستضعفان جهان برای عدالت خواهی در برابر ظلم از آن الگو برداری کردند.

سرگزی استکبار ستیزی را شاخصه مهم ۱۳ آبان دانست و گفت: این واقعه مهم نتیجه آگاهی تاریخی و بیداری دینی و ملی اقشار مختلف جامعه بویژه نخبگان دانشگاهی بود، که استکبار و در رأس آنها آمریکا را به خوبی شناخته بودند.

محمد سرگزی تاکید کرد: بر ما است که اقشار مختلف مردم به یمن این روز در کنار دانش آموزان و دانشجویان و ضرورت گرامیداشت باشکوه مراسم ۱۳ آبان برای حضور در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، این روز را جلوه‌ عینی مبارزه ملت ایران با استکبار دانسته و به میدان آمده با صدای واحد به دفاع از آرمان های اصیل انقلاب که برگرفته از خون صدها هزار شهید است حضور پیدا کنیم.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark