داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل:
راه‌اندازی مرکز ترک اعتیاد بانوان در شهرستان زابل ضروری است
کد مطلب: ۷۵۶۴۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۶ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۰۶:۳۵
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: یکی از ضروریات در منطقه سیستان افتتاح و حمایت از کمپ ترک اعتیاد بانوان است.
راه‌اندازی مرکز ترک اعتیاد بانوان در شهرستان زابل ضروری است
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مرکز ترک اعتیاد بانوان کوثر با حضور علیرضا ملاشاهی معاون استاندار و فرماندار ویژه زابل،سرهنگ سنچولی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان،پودینه شهردار زابل،و دیگر مسئولین شهرستان افتتاح شد.

فرماندار ویژه شهرستان زابل در این مراسم افتتاح این مرکز را کار بسیار بزرگی در راستای نجات یک انسان دانست و گفت: افتتاح این مرکز نجات انسانی است که سال‌ها رها است و به بن‌بست رسیده و قدم برداشتن برای این افراد باقیات صالحات است.

ملاشاهی عنوان کرد: آسیب‌های اجتماعی یک مساله یا یک علت نیست، عموما مجموعه‌ای از مسائل درگیر می‌شود و یک آسیب ایجاد می‌شود.

فرماندار زابل تصریح کرد: برای درمان آسیب های اجتماعی همه زمینه‌ها را باید ببینیم اولا مقدمات را باید ببینیم ازجمله آموزش اگر جاهایی مور نیاز است مجموعه‌ها کمک کنند یا اگر مداخلات روانشناسی نیاز است، انجام شود که بخشی از این بار کاهش پیدا کند.

وی افزود: کمک کنیم برای بعد از این درمان افرادی که ترک کردند به وضعیت سابق خود برنگردند.

فرماندار ویژه شهرستان زابل خاطرنشان کرد: در زابل خیران زیادی داریم که در تمام عرصه‌ها نقش پررنگی دارند، با استفاده از ظرفیت خیران زابل به همراهی خیریه سلامت روان کمک شود در حوزه اشتغال و سایر مسائل این افراد حمایت شوند.

وی افزود: مرکز ترک اعتیاد بانوان کوثر با هفت نفر کادر تخصصی فعالیت خود را جهت درمان و حمایت از بانوان دارای اعتیاد آغاز کرده و البته نیاز به حمایت مسئولین دارد.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark