داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان و سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان خبر داد:
دستگیری ۱۹ عامل گروهک منافقین در سیستان و بلوچستان
کد مطلب: ۷۵۵۵۷
تاریخ انتشار:دوشنبه ۸ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۸
اداره کل اطلاعات سیستان و بلوچستان و سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان در بیانیه‌ای مشترک از بازداشت ۱۹ عامل گروهک منافقین در سیستان و بلوچستان خبر دادند.
دستگیری ۱۹ عامل گروهک منافقین در سیستان و بلوچستان
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، در بیانیه‌ای مشترک اداره کل اطلاعات و سازمان اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان آمده است: به استحضار مردم فهیم و بصیر سیستان و بلوچستان می‌رساند، هم راستا با طراحی سرویس‌های جاسوسی بیگانه برای بی‌ثبات‌سازی کشور در سالگرد اغتشاشات ۱۴۰۱، گروهک جنایت‌پیشه منافقین نیز دست به اقدامات متعدد تروریستی و ایذایی زده است.

این گروهک که از گذشته در پی نفاق‌افکنی در جنوب شرق کشور بر بستر تنوع قومی و مذهبی بوده؛ طی ماه‌های اخیر پس از نشان، جذب و آموزش تعدادی از عناصر مستعد در فضای مجازی، آنها را به ترور چهره‌های شاخص قومی و مذهبی، ایجاد ناامنی از طریق دامن‌زدن به اغتشاشات، آسیب رساندن به اموال عمومی، تعرض به مراکز نظامی و انتظامی و سردادن شعارهای ساختارشکن در مراسم نمازجمعه موظف کرده است.

با حصول اطلاعات اولیه، سربازان و پاسداران گمنام امام زمان (عج) طی سلسله اقدامات مشترک اطلاعاتی و عملیاتی، ضمن رصد دقیق و شناسایی تحرکات منافقین، در اقدامی هماهنگ شبکه گسترده آن گروهک وابسته را شناسایی و۱۹ عضو آن در سطح استان را بازداشت کردند.

از مردم ولایت مدار و شریف سیستان و بلوچستان تقاضا دارد با عنایت به نقشه‌های شوم دشمن برای برهم زدن انسجام، آرامش و امنیتِ استان، با حفظ هوشیاری همیشگی، به ویژه در ارتباطات فضای مجازی، همچون گذشته هرگونه موارد مشکوک را در اسرع وقت به ستادهای خبری وزارت اطلاعات یا سازمان اطلاعات سپاه گزارش کنند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark