داخلی آرشيو يادداشت صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۱
 
یادداشت؛
چرا به‌اندازه توانایی‌هایمان آرزو می‌کنیم؟
کد مطلب: ۷۵۳۳۱
تاریخ انتشار:شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۱۱
موضوع آرزو‌ها و توانایی‌ها بیشتر از آنکه با هم دارای نسبت باشند، دو موضوع جدا از هم هستند، و بیش از آنکه مناسب استفاده برای سیاسی‌نویسی در کهنسالی باشند مناسب استفاده در انشا‌های کودکان هستند تا این کودکان در کهنسالی بد‌انند تنها افراد نادان به‌اندازه‌ی توانایی‌هاشان تلاش خواهند کرد.
چرا به‌اندازه توانایی‌هایمان آرزو می‌کنیم؟
 حجت‌الاسلام‌والمسلمین محسن سنجری کارشناس رسانه در یادداشتی به اوشیدا نوشت: جواد ظریف وزیر امور خارجه دولت روحانی که با نصب مدال افتخار بر سینه وملقب شدن به امیر کبیر ظاهرا شهره دربین هم حزبی‌های خود شده بود اخیرا در یادداشتی به آرمان‌خواهی می‌پردازد و از عبارت «باید به‌اندازه توانایی‌هایمان آرزو کنیم. » استفاده می‌کند که این جمله او واکنش‌های فراوان داخلی و خارجی داشته چرا که همان حرف‌های سخیف چند سال پیش او و هم‌پیمانانش است که آمریکا دست‌ روی یک دکمه بگذارد ایران را از پای در می‌آورد.

حضرت آیت‌الله‌خامنه‌ای در ۱۴خرداد امسال در حرم امام خمینی فرمودند که امام یک نظام غیراسلامی را از میدان خارج کرد، استبداد را با آزادی، بی‌هویتی را به اعتماد‌به‌نفس، چشم داشتن به بیگانه را به ما می‌توانیم تبدیل کرد اینها تحول بزرگی است که انقلاب اسلامی با رهبری انقلاب بوجود آورد.

مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه ما می‌توانیم کلید حل مشکلات است فرمودند، ما مشکلاتی داریم اما با روحیه ما می‌توانیم، می‌توانیم از سد مشکلات عبور کنیم.

۴۴سال تحریم و دشمنی غرب وحشی با ایران ما توانستیم در حوزه‌های مختلف یا جز اولین‌های دنیا بودیم با  ۵کشور دنیا در برخی حوز‌ها منحصر‌به‌ فرد بودیم کشوری که ۴۰سال قبل برای دفاع از سرزمینش موشک آرپی جی وارد می‌کرد امروز به فناوری ساخت هایپرسونیک فتاح با برد ۱۶۰۰کیلوم‌تر رادار گریز و عبور بدون مزاحمت سامانه‌های دفاعی رسیده و همچنین به‌ دستیابی به چرخه کامل سوخت هسته‌ای و تاسیس، ایجاد، راه‌اندازی بزرگترین پالایشگاه جهان (ستاره خلیج فارس) بدون نیاز به بیگانگان رسیده است.

اکتشافات فوق‌العاده میادین نفتی و گازی دارد بدون تکیه برغرب حفاریه‌ای اصولی انجام می‌دهد، بدون نیاز به غرب، سد‌های عظیم، اسکله‌های قوی راه اندازی می‌کند، بدون التماس به آمریکا مدرن‌ترین آموزش‌های روز نظامی، رزمایش‌های تمرینی، تست سلاح‌های دفاعی تولید داخل را بدون موانع انجام می‌دهد.

بدون غرب سامانه دفاعی فوق پیشرفته سوم خرداد را راه‌اندازی می‌کند که در نوع خود منحصر‌به‌فرد است، زیردریایی و شناور‌های هدایت‌پذیر ایجاد می‌کند و پهپاد‌های او دنیا را شگفت‌زده کرده و مشتریان فراوانی برای خرید به صف التماس دریافت شدند.

بدون برجام عضویت‌مان با افتخار در شانگ‌های بریکس مصوب شده، بدون برجام آب را به مناطق کم‌آب رساندیم و بدون برجام سفارتخانه‌ای تعطیل را بازگشایی کردیم.

بدون برجام، سازمان ملل ایران را به‌عنوان نائب رئیس سازمان ملل آن به دنیا معرفی کرد و بدون برجام کرونا را شکست دادیم و بهترین واکسن‌های دنیا را هم تولید کردیم و بدون برجام شهرک‌های زیرزمینی دفاعی امنیتی توسط فرزندان انقلاب ساخته شد.

بدون برجام، صنعت وکارخانه‌های تعطیل و فراموش شده احیا شد، بدون برجام ناو گروه۸۶ ارتش جمهوری اسلامی ۶۴هزارکیلوم‌تر طی ۸ماه در دریا‌ها واقیانوس‌ها کره زمین را دور زد.

بدون برجام موفق به فناوری‌های انرژی‌های تجدید پذیرساخت وراه اندازی پنل‌های خورشیدی در جهت بهره‌گیری از هوای پاک شدیم.

بدون برجام به قول غربی‌ها گیم چنجر(بازیگر اصلی منطقه) شدیم در واقع منطق ایران راهبرد کشور‌های اسلامی به‌حساب می‌آید.

بدون برجام به می‌لیتاریسم قدرت (دست برتر نظامی) منطقه غرب آسیا شدیم و بدون برجام دنیا ایران را در مبارزه با تروریسم ودفع تکفیر ودفاع از مظلوم تحسین کرد.

بدون برجام، در صنعت نانو، سلول‌های بنیادین، هوش مصنوعی، جراحی لیزر موفقیت‌های خیره کننده داشتیم و بدون برجام رشد علمی ما چند برابر، تحقیقات ومقالات علمی پیشرفت چشم‌گیر داشته است.

آری این بخش کوچکی از دستاورد‌های انقلاب بدون چشم داشت به غرب است ودلیل این همه زوزه بلند این گرگ‌های وحشی وکفتار‌های سرگردان در تحریم وتهدید ایران برای این است و‌ ای کاش برخی مدعیان زبان فهم دنیا می‌فهمیدند که سال‌هاست تکیه برباد‌زده اند و خود را از چشم مردم و انقلاب انداختند، بیخود دست و پا برای اندک نفسی در کورس ورود به صندلی‌های نظام نمی‌زدند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark