داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندهی انتظامي شهرستان زابل:
شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای در زابل
کد مطلب: ۷۴۷۰۲
تاریخ انتشار:پنجشنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴
سرپرست فرماندهی انتظامي شهرستان زابل از شناسائی و دستگیری سارق حرفه ای لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت ادارات دولتی و کشف ۶ فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد.
شناسایی و دستگیری سارق حرفه ای در زابل
به گزارش اوشیدا، سرپرست فرماندهی انتظامي شهرستان زابل از شناسائی و دستگیری سارق حرفه ای لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت ادارات دولتی و کشف ۶ فقره سرقت در اين شهرستان خبر داد

سرهنگ " غلامعلی جهانتیغ " در خصوص جزئیات  اين خبر گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت از ادارات دولتی در سطح شهرستان زابل موضوع به صورت ویژه در دستور کارماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران دایره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با بررسی دقیق محل سرقت ها و آثار بجامانده از سارقان تحقیقات گسترده ای را برای دستگیری عامل یا عاملان این سرقت ها آغاز کردند.

سرهنگ جهانتیغ تصریح کرد: تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس آگاهی به اطلاعاتی در خصوص جابجایی یک دستگاه موتور کولر اسپیلت توسط یک جوان سابقه دار به وسیله یک دستگاه خودروی پراید در سطح شهر زابل دست یافتند.

سرپرست فرماندهی انتظامي شهرستان زابل خاطرنشان کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده با به دست آمدن این اطلاعات بلافاصله وارد عمل شدند و با شناسایی این سارق، وی را در اقدامی ضربتی در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: این متهم ۲۳ ساله، در تحقیقات بعمل آمده به ۶ فقره سرقت لوازم و قطعات کولرهای اسپیلت ادارات دولتی اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

سرهنگ جهانتیغ در پایان با اشاره به اینکه توجه شهروندان به توصیه ها و هشدارهای پلیس موجب ناکام ماندن سارقان و بزهکاران در رسیدن به اهداف پلیدشان می شود، از عموم مردم خواست تا درصورت مشاهده افراد مشکوک مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ با پليس در ميان بگذارند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark