داخلی آرشيو خبر صفحه اقتصادی
امتیاز مثبت 
۱
 
رئیس اداره صمت شهرستان زابل خبر داد:
تشکیل تعداد ۱۰۹ فقره پرونده تخلف در سه ماهه اول سال
کد مطلب: ۷۵۳۳۲
تاریخ انتشار:دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۷:۰۸
رئیس اداره صمت شهرستان زابل گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون تعداد ۱۰۹ فقره پرونده تخلف توسط بازرسان این اداره به ثبت رسیده است.
تشکیل تعداد ۱۰۹ فقره پرونده تخلف در سه ماهه اول سال
به گزارش پایگاه خبری‌اوشیدا، غلامرضا پیری در تشریح جزئیات این خبر بیان کرد: بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان زابل از ابتدای سال جاری تاکنون از تعداد ۱ هزار و ۴۱۴ واحد صنفی و اقتصادی در سطح شهرستان بازدید بعمل آوردند که منجر به تشکیل ۱۰۹ فقره پرونده شده است.

 وی افزود: ارزش ریالی پرونده‌های متشکله به میزان ۹۳۶ میلیون و ۲۷۵ هزار و ۹۱۸ ریال می‌باشد.

 رئیس اداره صمت زابل تصریح کرد : تعداد ۱۳۰ شکایت مردمی در واحد بازرسی و نظارت اداره صمت ثبت گردیده که پس از بررسی کارشناسان با متخلفین برخورد قانونی صورت گرفته است.

 پیری خاطرنشان کرد :بازرسان این اداره طی بازه زمانی اعلام شده تعداد ۲۱ مورد گشت مشترک با ادارات مربوطه از جمله فرمانداری ، تعزیرات حکومتی، مرکز بهداشت، شبکه دامپزشکی، شرکت نفت، ستاد مبارزه با کالای قاچاق، اداره استاندارد، اداره غله و خدمات بازرگانی و اتاق اصناف مشارکت داشته‌اند.

وی تاکید کرد: از شهروندان شریف شهرستان زابل درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی از جمله گرانفروشی ، کم‌فروشی، عرضه خارج از شبکه، فروش اجباری کالا، خصوصا در بحث کالای تنظیم بازار و...مراتب را جهت رسیدگی از طریق تماس با شماره تلفن ۱۲۴ به ستاد خبری اداره صمت زابل اعلام نمایند.


انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark