داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان:
بهره برداری از پروژه احداث پل نیاتک در شهرستان هیرمند
کد مطلب: ۷۵۰۶۲
تاریخ انتشار:شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گفت: پروژه احداث پل نیاتک در شهرستان هیرمند همزمان با ۳۵۰ پروژه دیگر در سراسر کشور به بهره برداری رسید.
بهره برداری از پروژه احداث پل نیاتک در شهرستان هیرمند
به گزارش پایگاه خبری‌اوشیدا، ایوب‌کرد در حاشیه افتتاح پل نیاتک گفت: عملیات اجرایی این پل از اسفند ماه ۱۴۰۰ آغاز شده که این پل به طول ۱۰۰ متر با عرض ۹ متر و با ۱۰ دهانه ۱۰ متری است و به مدت یکسال عملیات اجرایی آن انجام شده و با دستور وزیر راه و شهرسازی همزمان با ۳۵۰ پروژه ایمن سازی، اصلاح و رفع نقاط پرتصادف در سراسر کشور به بهره‌برداری رسید.

کرد ادامه داد: این پل مسیر ارتباطی شهرستان هیرمند به شهرستان زابل را متصل می‌کند که این نقطه یکی از مناطق پر تصادف بوده و با احداث این پل زمینه تردد ایمن برای کاربران جاده‌ای فراهم شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: قبل از اجرای عملیات پل نیاتک به دلیل قرارگیری رودخانه نیاتک در زمان بارندگی این مسیر مسدود می‌شد که با احداث این پل، انسداد برطرف وسبب تردد روان در این مسیر شده است.

وی تصریح کرد: با تداوم این اقدامات جهادی و عزم دولت مردمی و توجه ویژه به ارتقا کیفیت محورهای مواصلاتی شاهد کاهش تصادفات و تلفات جاده ای باشیم.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark