داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی
امتیاز مثبت 
۰
 
دبیر علمی دومین کنگره علمی بانوان تاثیرگذار سیستان و بلوچستان:
مهلت نام‌نویسی بانوان سیستان و بلوچستان تاثیرگذار تمدید شد
کد مطلب: ۷۵۷۴۷
تاریخ انتشار:يکشنبه ۱۰ دی ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۳
دبیر علمی دومین کنگره علمی بانوان تاثیرگذار سیستان و بلوچستان گفت: مهلت نام‌نویسی بانوان استان در دومین همایش ملی بانوان تاثیرگذار تا ۱۳ دیماه جاری تمدید شد.
مهلت نام‌نویسی بانوان سیستان و بلوچستان تاثیرگذار تمدید شد
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، صفیه سلیمانی‌پور روز یکشنبه با بیان اینکه زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی حضوری مؤثر و فعال دارند و باید بیش‌ازپیش از ظرفیت این قشر در بخش‌های مختلف جامعه بهره ببریم، بیان کرد: شبکه‌سازی بانوان توانمند و تأثیرگذار در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، هنری، اقتصادی و سیاسی برای بهره‌مندی دائم از مهم‌ترین اهداف همایش ملی بانوان تأثیرگذار است.
 
 وی ادامه داد: در این راستا برگزاری این همایش با ایجاد علمی، پژوهشی و فناوری، سیاست‌گذاری و حکمرانی، گفتمان‌سازی و رسانه، فعالیت‌های اجتماعی، اقتصاد و کارآفرینی، تعلیم‌وتربیت، فرهنگ و هنر و ورزش در دستور کار قرار گرفت.
 
 دبیر علمی دومین همایش علمی بانوان تأثیرگذار سیستان و بلوچستان گفت: تمام بانوان استان تا دورترین نقطه جغرافیایی شهر و روستا می‌توانند تا ۱۳ دی‌ماه جاری سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با مراجعه به سامانه banooiran.ir برای شرکت در این همایش نام‌نویسی کنند.
 
 وی با اشاره به نحوه داوری دومین همایش بانوان تأثیرگذار افزود: باتوجه‌به اینکه برگزاری این کنگره فرصتی را فراهم می‌کند تا شبکه‌سازی بانوان توانمند در استان‌ها تقویت شده و پس از تشکیل بانک اطلاعاتی بتوانیم از ظرفیت آن‌ها به نحو مطلوبی بهره‌مند شویم داوری نفرات برتر در کارگروه‌ها بعد از برگزاری کنگره انجام خواهد شد تا فرصتی باشد برای آن دسته از بانوان استان که فرایند نام‌نویسی را کامل نکرده‌اند.
 سلیمانی‌پور تأکید کرد: بانوان سیستان و بلوچستان توجه داشته باشند نام‌نویسی اولیه در این کنگره ملاک ارزیابی نیست؛ بلکه ضروری است افراد با طی فرایند و بارگذاری مدارک خواسته شده به تحقق اهداف پیش‌بینی‌شده این کنگره کمک کنند.
Share/Save/Bookmark