داخلی آرشيو گفتگو صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام‌جمعه اهل‌سنت هامون:
شهیدجمهور از ذخایر انقلاب اسلامی بود
کد مطلب: ۷۶۳۵۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۸
امام‌جمعه اهل‌سنت هامون گفت: شهید ابراهیم رئیسی یار امام خمینی (ره) و فرد مورد اعتماد انقلاب و از ذخایر انقلاب بودند.
شهیدجمهور از ذخایر انقلاب اسلامی بود
مولوی عبدالله حسن‌زهی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اوشیدا بیان کرد: رئیس‌جمهوری که کاندید می‌شود برای مردم ایران باید دارای صفات عالی انسانی، اخلاق دینی، تخصص لازم در امر کشورداری، شخصیت انقلابی مؤمن و متعهد به آرمان انقلاب اسلامی، دلسوز ملت و درک صحیح از شرایط سیاسی دنیا و کشور را داشته باشد.

وی افزود: کاندیدای انتخابات ریاست‌جمهوری باید پایبند به مقدسات باشد و بر اساس دین اسلام و خدا در دنیا به مردم خدمت کند و از آخرت ترس داشته باشد و در راستای امور دین و دنیا برای ملت ایران گام بردارد و راه شهید آیت‌الله ابراهیم رئیسی را ادامه دهد همان‌طور که رئیس‌جمهور شهید ملت شریف ایران برای مردم خدمت می‌کرد رئیس‌جمهوری که انتخاب می‌شود ادامه‌دهنده راه ایشان باشد.

مولوی حسن زهی ادامه داد: مناظره‌های انتخاباتی تأثیر زیادی بر اذهان عمومی و مردم جهت انتخاب فرد ایده‌آل دارد. آیت‌الله ابراهیم رئیسی در دوران رئیس‌جمهوری خود خدمات زیادی انجام دادند که محاسن خوب و زیادی داشت.

وی ادامه داد: ایشان رئیس‌جمهور مردمی و بر اساس ولایت‌پذیری استوار، باسواد، عالم دینی روحانی بصیر بودند که سال‌ها در منصب‌های مختلف حکومتی خدمت کردند. تجربه و مدیریت ویژه در امور مختلف اداری و ریاست بر قوه قضاییه و تولیت استان قدس رضوی را داشتند.

این مولوی خاطرنشان کرد: رفتار شهید آیت‌الله رئیسی در برابر مخالفانش همان رفتار حسنه ائمه اطهار در برابر دشمنان عفو، کرامت و بزرگ‌منشی ایشان را نشان می‌داد. نداشتن کینه و حس انتقام‌جویی ویژگی مهم دولت ایشان خدمت بدون توقف و استراحت و حرکت مداوم در هر نو شرایطی به‌سوی پیشرفت بود.

وی گفت: در سه سال ریاست رئیس‌جمهور شهید آیت‌الله رئیسی افتتاح ده‌ها طرح و صدها مشاغل شغلی در کشور افتتاح شد. کشور ما به‌عنوان قدرت موشکی پس از حمله به اسرائیل شناخته شد. دعای میلیاردها مسلمان را متوجه خود کرد و برای اسلام عزت و آبرو خرید.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark