داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه زهک:
دشمنان میخواهند آرامش اجتماعی را بهم بزنند
کد مطلب: ۷۵۱۸۹
تاریخ انتشار:جمعه ۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۸
امام جمعه زهک گفت: دشمنان میخواهند آرامش اجتماعی را بهم بزنند.
دشمنان میخواهند آرامش اجتماعی را بهم بزنند
به گزارش اوشیدا؛ حجت الاسلام والمسلمین مجیدپوراندخت خطیب نماز جمعه شهرستان زهک ضمن قبولی طاعات و عبادات و تبریک عید فطر بر تمام مسلمانان جهان، بیان کرد: قرآن کریم این دنیا را سرگرمی ازش یاد می‌کند آنجا زندگی سرای آخرت است و اگر بدانیم زندگی دنیا اصل نیست .

وی افزود: اینکه انسان یقین داشته باشد این دنیا گذراست و محل برداشت توشه است ، محل کاشتن است و این ابدیت اندیشی در انسان موج بزند، آخرت باوری را انسان در خود ایجاد کند و روزه ، روزه گرفتن انسان را بیاد آخرت می اندازد، انسان با گرسنگی و تشنگی بیاد گرسنگی و تشنگی قیامت می‌افتد .

پوراندخت خاطر نشان کرد: بعضی از افراد با اقدامات شان باعث می‌شوند دشمن شاد شود و اینها دشمن شاد کن هستند مردم عزیز سعی کنید انصاف داشته باشید و آگاه باشید .

وی تصریح کرد: دشمنان میخواهند آرامش اجتماعی را بهم بزنند لذا مردم در عین صبوری از مسئولان مطالبه عالمانه و محترمانه داشته و از اقدامات احساسی بپرهیزند چرا که اقدام احساسی نه تنها مشکل حل نمی‌شود بلکه دشمن شادکن و حتی دشمن را مصمم‌تر میکند و چه بسا افرادی در این گونه موارد خود را ناجی قلمداد و دیگران را متهم ولی در حقیقت دنبال اغراض و منافع سیاسی خود باشند.

انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark