داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه شهرستان زابل بیان کرد:
سکوت معنا دار داعیه داران جهان مقابل جنایت های صهیونیستی ها/ تغییر جای جلاد و قربانی ظلم به مردم است
کد مطلب: ۷۴۵۹۵
تاریخ انتشار:جمعه ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی گفت: کسانی که جای جلاد و قربانی را عوض می کنند همان کسانی هستند در برابر جنایت های رژیم صهیونیستی سکوت می کنند و خودشان را داعیه داران جهان اسلام می دانند.
سکوت معنا دار داعیه داران جهان مقابل جنایت های صهیونیستی ها/ تغییر جای جلاد و قربانی ظلم به مردم است
به گزارش اوشیدا، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی عزیزی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زابل بعد از توصیه به تقوای الهی بیان کرد: وجود مقدس امیرالمومنین فرمودند کسی که به فعل جماعتی راضی باشد نظیر کسانی است که در بطن آن کار است، و اینها با جرم و جنایت ها همصدا میشوند.

وی افزود: دریمن مردم مظلوم یمن مورد ظلم قرار می گیرند، کشته می شوند، در محاصره سخت اقتصادی و دارویی قرار می گیرند و کودکان یمنی گاهی از گرسنگی می میرند اما از آنهایی که خودشان داعیه دار جهان اسلام می دانند صدایی در نمی آید که البته طبیعی هم است وقتی دستشان در جیب خونخواهان باشد نمی تواند حرفی بزند که نانش قطع می شود.

حجت الاسلام عزیزی ادامه داد: وقتی رژیم منحوس اسرائیل مردم مظلوم فلسطین را قتل عام می کند صدایی از کسانی که با این جرم و جنایت ها همصدا هستند در نمی آید، چرا که شریک در این جنایت هستند.

وی تصریح کرد: حوادثی که در هفته های گذشته در کشور اتفاق افتاد، عده ای واضح و روشن در این مملکت جنایت کردند، در بعضی شهرها از جمله زاهدان یک عده ای آمدند آشوب کردند و کار و کاسبی مردم، مراکز درمانی، ماشین های آتش نشانی، آمبولانس ها و اموال دولتی را به آتش کشیدند و تعدادی از مردم مظلوم نمازگذار را کشتند و بعد پشت کسانی که عنوان دارند مخفی شدند.

خطیب نماز جمعه شهرستان زابل خاطرنشان کرد: عالمانی که جای جلاد و قربانی را عوض می کنند همان هایی هستند که به جنایت جهانی راضی هستند، این چنین عالمانی به جای اینکه از این جنایتکاران برائت بجویند و در برابرشان سینه سپر کنند شریک آنها می شوند، این چنین افرادی به مردم ظلم می کنند و در حق مردم جفا می کنند.

حجت الاسلام عزیزی بیان کرد: کسانی که به برکت همین نظام به جایگاه و تریبون رسیدند اما با دورویی تمام نظام را متهم به جنایت می کنند و طلبکار هم می شوند، اینها بدانند اگر نظام مماشات می کند و رعایت می کند از خوبی خود نظام است.

وی تاکید کرد: ما معتقدیم که کسانی که در زاهدان مرتکب جنایت شدند، افسر ارشد و دلیر و نیروهای جان برکف نظامی و بسیجی ما را چه در زاهدان و بقیه شهرها به شهادت رساندند قطعا جنایتکارند.

وی افزود: ممکن است بعضی از متصدیان و مسندنشینان خطایی داشته باشند اما دلیلی بر ضعیف بودن نظام نیست، نظام اسلامی قویتر، شکوهمندتر از آنی است که عده ای بخواهند آن را به چالش بکشند.

امام جمعه زابل ادامه داد: ما اهل مکتب امام حسینی هستیم که سربریده آن در میدان پیروز می شود و اینکه برخی واقعیات و حقایق را بیان نمی کنند حقیقتا به جمهوری اسلامی ظلم می کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark