داخلی آرشيو خبر صفحه فناوری اطلاعات
امتیاز مثبت 
۳
 
۱۴ نقطه پر تصادف در سیستان و بلوچستان رفع و اصلاح شد
کد مطلب: ۶۹۳۶۶
تاریخ انتشار:دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۹
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از رفع ۱۴ نقطه پرتصادف در محور‌های مواصلاتی نیمه شمالی استان در سال جاری با هزینه اعتباری معادل ۲۴ میلیارد ریال خبر داد.
۱۴ نقطه پر تصادف در سیستان و بلوچستان رفع و اصلاح شد

به گزارش اوشیدا ؛ ایوب کرد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان  در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان  با تاکید بر اینکه این اداره کل به ارتقای ایمنی راه‌ها در راستای کاهش سوانح رانندگی در جاده‌ها اهتمام جدی دارد، اظهار داشت: عملیات اصلاح نقاط پرتصادف شامل تعریض و ایمن سازی محور‌های مواصلاتی، نصب گاردریل، نیوجرسی، علائم و تابلو‌های انتظامی و اطلاعاتی و انجام خط کشی بوده است.

او افزود: عملیات رفع نقاط پر تصادف در محور‌های زاهدان – زابل در پنج نقطه از جمله محدوده‌های ملک سیاه کوه، پیچ شهرسوخته و پیچ تاسوکی، محور خاش – سراوان در سه نقطه، محور سراوان – سوران در تقاطع سوران - رحمت آباد، محور خاش – زاهدان در محدوده‌های کوشه تمندان و میرآباد و همچنین محور زابل- نیمروز در محدوده گلزار شهدا سال جاری انجام شده است.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان رفع دو نقطه پرتصادف در محور‌های خاش- ایرانشهر و زاهدان- میرجاوه را از دیگر اقدامات این اداره کل در راستای ارتقا ایمنی تردد کاربران جاده ذکر کرد.

کرد تصریح کرد: از مجموع ۲۵ نقطه پر تصادف ابلاغی به این اداره کل در سال جاری ۱۴ نقطه رفع و اصلاح گردیده و عملیات اصلاح پنج نقطه دیگر نیز در در حال انجام است که بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده این نقاط نیز تا پایان تیرماه سال آینده اصلاح خواهند شد.

انتهای پیام/ع

Share/Save/Bookmark