داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان:
بسیجیان میدان‌دار علم در کشور باشند
کد مطلب: ۷۶۳۶۸
تاریخ انتشار:شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۲۴
فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان گفت: بسیج امروز باید میدان‌دار عرصه‌های علمی کشور باشد، ما باید تلاش کنیم تا نخبگان دانش‌آموز از میان بسیجیان ما باشند.
بسیجیان میدان‌دار علم در کشور باشند
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا به نقل از روابط عمومی سپاه سلمان استان،‌ سردار سرتیپ پاسدار احمد شفایی، فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان، در جمع فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج جنوب استان، اظهار کرد: از همه تلاش‌ها و زحمات ارزشمندی که شما عزیزان در برنامه‌های بسیج رقم زدید تشکر و قدردانی دارم.

وی افزود: بسیجیان در طول عمر پربرکت انقلاب اسلامی نقشی بسیار محوری و مهم را ایفا کرده‌اند، مجموعه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماموریت‌های بسیار گسترده‌ای در زمینه حفاظت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن دارد، از ابتدای پیدایش بسیج مستضعفین به فرمان امام خمینی(ره) تفکر بسیجی در قالب ساختاری مشخص شکل گرفت و پیوسته موجب خیرات فراوان برای مردم عزیزمان شد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان تاکید کرد: ارزشمندترین و مهمترین بخش در ساختار بسیج پایگاه‌های مقاومت هستند، پایگاه مقاومت بسیج هم نقش تاکتیکی و هم نقش راهبردی دارد، بسیج از مردم با مردم و برای مردم است و هدف ما از تشکیل و اداره بسیج همین موضوع مهم بوده و اقدامات ما نیز در بسیج باید در راستای همین هدف ارزشمند باشد.

شفائی افزود: بسیجیان باید با شناخت صحیح از نیازهای جامعه و مردم به آنان خدمت کنند، اگر ما در این مسیر حرکت نکنیم راه را گم می‌کنیم. امام راحل از ابتدای فرمان تشکیل بسیج مستضعفین این اصل مهم را به ما گوش‌زد کرده‌اند، ما به عنوان بسیج وظیفه بصیرت افزایی در جامعه را به عهده داریم، امروز یکی از مهمترین موضوعاتی که باید به آن پرداخته شود مسئله فلسطین است ما باید در این زمینه بصیرت افزایی کنیم.

وی تاکید کرد: بصیرت افزایی یعنی روشن کردن واقعیات جامعه و جهان، فارغ از دروغ پردازی‌های دشمنان و وارونه جلوه دادن موفقیت‌هایی که به دست آورده‌ایم، به فضل الهی و با همراهی مردمان عزیزمان ما طی سالیان گذشته همواره پیروز میدان در عرصه‌های مختلف بوده‌ایم، بسیجیان باید میدان‌دار بصیرت افزایی در زمینه حضور حداکثری مردم در انتخابات و شناخت فرد اصلح مبتنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری باشند، ما باید تلاش کنیم تا مردم را نسبت به حضور در انتخابات و شناخت فرد اصلح آگاه کنیم.

فرمانده سپاه سلمان سیستان‌وبلوچستان افزود: بسیج امروز باید میدان‌دار عرصه‌های علمی کشور باشد، ما باید تلاش کنیم تا نخبگان دانش آموز از میان بسیجیان ما باشند، دشمنان ما تلاش دارند تا امید مردم ما را نسبت به آینده از بین ببرند که یکی از مهم‌ترین وظایف ما در بسیج همین مسئله امیدآفرینی در جامعه باشد، ما در بسیج باید کوشش کنیم تا در زمینه‌هایی ورود کنیم که اثرات و دستاوردهای ویژه‌ای دارد و تلاش کنیم تا با بهترین شکل و کیفیت اقدامات خود را انجام دهیم.
انتهای خبر/
Share/Save/Bookmark