داخلی آرشيو خبر صفحه فرهنگی
امتیاز مثبت 
۲
 
بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با صبح توس:
صحبت‌های علی‌دوستی و امیرابراهیمی به آن‌ها دیکته شده بود/ کمی شرف برای دیدن خوبی‌های کشورمان کافی است
کد مطلب: ۷۴۳۸۸
تاریخ انتشار:يکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰
شاهمرادی‌زاده گفت: نباید ساده انگار باشیم و با خودمان بگوییم صحبت‌های صحبت‌های ترانه علی‌دوستی و زهرا امیرابراهیمی زیاد مهم نیست زیرا این حرف‌ها به آن‌ها دیکته می‌شود و باید قبول کنیم که فراماسون‌ها هستند که تصمیم می‌گیرند چه بازیگر یا فیلمی جایزه‌های بین المللی را دریافت کند.
صحبت‌های علی‌دوستی و امیرابراهیمی به آن‌ها دیکته شده بود/ کمی شرف برای دیدن خوبی‌های کشورمان کافی است
به گزارش اوشیدا، ماشاالله شاهمرادی‌زاده، بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با صبح توس، اظهار کرد: ابلیس به معنای پدر یأس است لذا هرکس صحبت از یأس و ناامیدی کرد، آن فرد ابلیس است و فرقی نمی کند آن فرد چه لباس یا منصبی داشته باشد از طرف دیگر سخنی که از امید باشد از جنس نور و خداست زیرا خداوند هیچگاه بنده اش را گرسنه نگذاشته و نخواهد گذاشت.

وی افزود: دستیار من در انگلیس زندگی می کند و زمانی که می خواهد تلویزیونش را روشن کند مجبور است یکی از چراغ های خانه اش را خاموش کند زیرا زندگی در انگلیس آنقدر سخت است که افراد توانایی پرداخت همزمان هزینه برق یک تلویزیون و یک چراغ اضافی را ندارند حالا فقط کافی است با هواپیما از اهواز به مشهد بیایید، کل کشور زیر پاهایتان روشن است.

شاهمرادی‌زاده تصریح کرد: چه کسی گفته کشور دچار فقر مطلق است! انگار فراموش کرده ایم که در ابتدای انقلاب ۸۰ درصد جامعه حتی سواد خواندن و نوشتن را نداشتند و ۷۶ درصد جمعیت کشورمان در روستاهایی زندگی می کردند که نه آب لوله کشی، نه برق و نه گاز، نه راه و نه تلفن داشت حالا فقط کافی است به دستاوردهایمان طی این ۴۰ سال نگاهی بیندازیم و ببینیم کشورمان چه پیشرفت هایی داشته است.

این بازیگر سینما و تلویزیون با تاکید بر اینکه فقط کافی است کمی شرف داشته باشیم تا خوبی های کشورمان را ببینیم، گفت: در خود آمریکا ۶۰ درصد مردم درگیر فقر هستند حالا ما در کشور یک سرود «سلام فرمانده» را که می خوانیم شما می گویید مردم را می خواهید جنگ طلب بار بیاورید! از طرف دیگر همین چند روز گذشته یک دانش آموز در آمریکا ۱۶ همکلاسی خودش را با تفنگ می کشد کجا از این اتفاقات در مدارس ما افتاده است!
وی خاطر نشان شد: متاسفانه باید اذعان کنیم که سینمای ما تحت سلطه و مدیریت فراماسون ها قرار گرفته است و امروز فراماسون ها در بسیاری از قسمت ها نفوذ کرده اند و مدیریت آن جا را تحت سلطه خود در آورده اند لذا نباید ساده انگار باشیم و با خودمان بگوییم صحبت های صحبت‌های ترانه علی‌دوستی و زهرا امیرابراهیمی زیاد مهم نیست زیرا این حرف ها به آن ها دیکته می شود و باید قبول کنیم که فراماسون ها و دستگاه تبلیغاتی غرب هستند که تصمیم می گیرند چه بازیگر یا فیلمی جایزه های بین المللی را دریافت کنند.

شاهمرادی‌زاده عنوان کرد: همانطور که خداوند در قرآن وعده داده است یأس و ناامیدی پیروز نمی شود و خود خداوند جلوی اینگونه دسیسه ها ایستاده است از طرف دیگر خداوند در قرآن وعده داده است که شما بر راه حق خود ایستادگی کنید و مهم نیست در مقابل شما دشمن چه تجهیزاتی داشته باشد زیرا خداوند همواره حامی شماست و در انتها حق پیروز می شود.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پایان تاکید کرد: حالا باید بگوییم که حرف های دوتا بازیگر که خارج از کشور علیه منافع مردم و کشورمان صحبت کرده اند برایمان هیچ اهمیتی ندارد.
انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark