داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۱
 
در خطبه های نماز جمعه زابل عنوان شد؛
ترویج فرهنگ مقاومت در جامعه ضروری است/باید در مقابل شیطان بزرگ هوشیار بود/فرهنگ بسیج باید در زندگی مردم و مسئولین جای گیرد
کد مطلب: ۶۴۴۸۸
تاریخ انتشار:جمعه ۳۰ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸
امام جمعه زابل گفت: امضا کنندگان قرار داد FATFباید خیلی هوشیار باشند و اول آن را به خوبی مطالعه کنند بعد پای آن را امضا کنند چرا که باید در پیشگاه خدا پاسخ گو باشند برای امضاهایی که میکنند.
ترویج فرهنگ مقاومت در جامعه ضروری است/باید در مقابل شیطان بزرگ هوشیار بود/فرهنگ بسیج باید در زندگی مردم و مسئولین جای گیرد
به گزارش اوشیدا، حجت الاسلام کیخا در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان زابل با تقدیر از عزاداران حسینی و هیئت ها و دسته های عزاداری سید و سالار شهیدان، اظهار داشت: یکی از قدرتهای اساسی شیعیان حماسه عاشورا می‌باشد اما امروزه منافقین با نفوذ به هیئات مذهبی سعی بر این دارند که تفکر سکولار را در هیئت ها حاکم کنند به همین جهت بایدکاملا هوشیار باشیم.

وی افزود: مکر و حیله استکبار بسیار دقیق است لذا وظیفه ماست تا در همه زمینه ها برای خنثی کردن این مکر و حیله ها با امید به خداوند متعال و دقت کامل قدم برداریم تا مانند همیشه دشمن را نا امید سازیم.

امام جمعه شهرستان زابل با اشاره به اینکه نباید در انتخاب جبهه حق و باطل اشتباه کنیم، بیان کرد: در انتخاب های زندگی و پیروی از حق و حقیقت باید عاشورایی باشیم، باید در همه میادین بصیرتی داشته باشیم که اگر در عاشورا حضورداشتیم سرباز لشکر امام حسین(ع)بودیم نه سرباز یزید، به راستی می‌شود انسان عزادار امام حسین(ع) باشد اما به مسائل سیاسی توجه نکند؟آن هیئتی خوب است که بتواند افرادی چون شهید محسن حججی تربیت کند که در همه زمینه های سیاسی و فرهنگی به نحو احسن فعالیت داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، گفت: فردا شنبه ۳۱ شهریور ماه سالروز آغاز جنگ تحمیلی در سال ۱۳۵۹ را گرامی میداریم و یاد میکنیم از امام راحل عظیم شان و همه شهدای گرانقدر، ملت ایران باید توجه داشته باشند که هفته دفاع مقدس فرصت خوبی است تا رخداد ها و اتفاقات دوران دفاع مقدس رابه طور کامل بدانیم.

وی ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی در اوج مظلومیت که دشمن با تمام توان به ما حمله میکرد به زیبایی اخلاق را رعایت کرده و همچون آنان به غیر نظامین و مجروحان و اسرای جنگی حمله نمیکردند.

کیخا با تاکید بر اینکه دینداری و ولایت مداری رمز پیروزی حق بر باطل است، اذعان داشت: اینهاست رموز موفقیت ما، ایران اسلامی به لطف خداوند متعال روز به روز سلاح های خود را مجهز و به روز میکند اما امید وپشتیبان ما خداوند متعال میباشد.

وی خاطرنشان کرد: وظیفه همه ماست که پشتیبان ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب باشیم و در این راه نیز همه مردم و مسئولین باید در تمام شئونات زندگی بسیجی باشند و انقلابی گام بردارند.

امام جمعه زابل در پایان با تاکید بر اینکه در مقابل شیطان بزرگ و استکبار باید هوشیار بود، تصریح کرد: امضا کنندگان قرار داد FATFباید خیلی هوشیار باشند و اول آن را به خوبی مطالعه کنند بعد پای آن را امضا کنند چرا که باید در پیشگاه خدا پاسخ گو باشند برای امضاهایی که می‌کنند.


انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :