داخلی آرشيو خبر صفحه 
امتیاز مثبت 
۰
 
امام جمعه نیمروز عنوان داشت؛
ملت ایران با اقتدار چهل سالگی انقلاب خود را جشن خواهد گرفت
کد مطلب: ۶۵۹۷۳
تاریخ انتشار:جمعه ۲۸ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۶
امام جمعه نیمروز گفت: خدمات نظام برای مردم پس از انقلاب هیچگاه قابل قیاس با خدمات قبل از انقلاب نیست.
ملت ایران با اقتدار چهل سالگی انقلاب خود را جشن خواهد گرفت
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ حجت اسلام والمسلمین محمد راشکی در خطبه های این هفته بیان داشت: رمز ماندگاری انقلاب اسلامی مردمی بودن آن است و اگر می گوئیم در ۴۰ سالگی جشن ها و برنامه هایی داریم یعنی این جشنها و برنامه ها با مشارکت مردم برگزار می شود.

خطیب نماز جمعه نیمروز افزود: حضور مردم در صحنه ها همیشه برای دفع توطئه های دشمنان انقلاب عاملی خنثی کننده بوده، برای همین است که دشمنان انقلاب سناریوی اختلاف بین مردم و مسئولان نظام را دنبال می کنند اما با حاکمیت و مشارکت مردم در همه زمینه ها این توطئه ها را به نتیجه نخواهد رسید.

وی تصریح کرد: خدمات نظام برای مردم پس از انقلاب هیچگاه قابل قیاس با خدمات قبل از انقلاب نیست خدمات نظام قبل بخصوص در استان ما حداقلی بود و نبود امکانات همیشه مشکلاتی را برای مردم بوجود می آورد، به برکت نظام جمهوری اسلامی و زحمات مسئولین امروز حتی دورترین روستاها از نعمت آب و برق برخوردارند و جاده های منتهی به این روستاها آسفالته است.

امام جمعه نیمروز ابراز داشت: امروز ملت ایران به اوج اقتدار خود رسیده و به همین علت با اقتدار ۴۰ سالگی انقلاب خود را جشن خواهد گرفت یکی دیگر از افتخارات نظام امنیتی است که امروز شاهد آن هستیم و تا کنون نگذاشته ایم ذره ای از خاک ایران در اختیار نامحرمان قرار گیرد.

حجت الاسلام راشکی تصریح کرد: رژیم غاصب صهیونیستی بر این باور بود که نوارغزه را در ۷ الی ۱۰ روز تصرف خواهد کرد اما سه هفته حماسه افسانه ای مقاومت که جهان را تکان داد و پیروزی درخشانی را برای مقاومت در رویارویی با مدرن ترین و مخرب ترین ابزارهای جنگی که از سوی آلوده ترین و پست ترین افراد به کار گرفته شده بود رقم زد.

وی ادامه داد: رژیم صهیونستی با تمام قدرت بر سر مردمانی بمب و آتش ریخت که هیچ سلاحی جز ایمان و شهادت نداشتند مردم غزه با تمام شجاعت در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادند و مقاومت کرد و موجب زمین گیر شدن ماشینهای جنگی این رژیم کودک کش شد نظام جمهوری اسلامی همواره شعار دفاع از مظلومین را سرلوحه امورات خود قرار داده و مسئله فلسطین و دفاع از مسلمانان آن سرزمین را یکی از دغدغه های مردم خود می داند.

انتهای پیام/۳۹۵۳
Share/Save/Bookmark