داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
فرماندار ویژه شهرستان زابل مطرح کرد:
نقش تأثیرگذار بانوان در مشارکت حداکثری انتخابات
کد مطلب: ۷۶۰۳۴
تاریخ انتشار:دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۰۳:۵۱
فرماندار شهرستان ویژه زابل گفت: نیمی از واجدان شرایط رای در سیستان بانوان هستند که این ظرفیت باید به بهترین نحو در تحقق فرمان مقام معظم رهبری برای حضور حداکثری در انتخابات پیشرو به میدان آیند.
نقش تأثیرگذار بانوان در مشارکت حداکثری انتخابات
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا، علیرضا ملاشاهی در نشست تبیینی نقش بانوان در مشارکت حداکثری انتخابات که با شماری از بانوان تأثیرگذار ورزشکار، هنرمند، اساتید، نخبگان و گروه‌های جهادی این شهرستان برگزار شد بیان کرد: بانوان علاوه بر حضور مؤثر خود در پای صندوق‌های رأی، می‌توانند در هدایت و مشارکت اعضای خانواده در عرصه انتخابات نقش‌آفرین باشند.

 وی افزود: توسعه و پیشرفت کشور و حل مشکلات و معضلات جامعه نیاز به وضع قوانین قوی و مناسب دارد و لازمه تصویب قوانین متعالی، تشکیل مجلسی کارآمد است و مجلس کارآمد نیز با حضور پرشور و مشارکت آگاهانه و حداکثری شکل می‌گیرد.

 معاون استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی، منزلت و جایگاه بانوان ارتقا یافت و امروز بانوان در عرصه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی کشور دارای نقشی ممتاز هستند.

 وی ادامه داد: بانوان در خصوص مشارکت حداکثری در انتخابات و حضور در پای صندوق‌های رأی می‌توانند همسر و فرزندان خود را ترغیب کنند و با جهاد تبیین و اطلاع‌رسانی نقش بسزایی در انتخابات آتی داشته باشند.
 
 ملاشاهی عنوان کرد: بانوان تأثیرگذار سیستان برای مشارکت حداکثری به‌عنوان یک هادی یا جهادگر تبیین‌کننده هستند و از اقشار برای حضور و فعالیت در انتخابات دعوت کنند تا انتخاباتی سالم و باشکوه برگزار کنیم.

قابل‌ذکر است حوزه اصلی انتخابیه زابل شامل شهرستان‌های زابل، زهک، هامون، هیرمند و نیمروز و دارای ۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است.
Share/Save/Bookmark