داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
گزارش تصویری
گزارش تصویری / افتتاحیه نمایشگاه و جشنواره پایگاه های اسوه در زابل
کد مطلب: ۷۴۴۵۵
تاریخ انتشار:جمعه ۳۱ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷
صبح امروز آیین افتتاح نمایشگاه طرح اسوه با حضور پایگاه های ناحیه ویژه مقاومت بسیح سپاه زابل برگزار شد.
گزارش تصویری / افتتاحیه نمایشگاه و جشنواره پایگاه های اسوه در زابل
 به گزارش اوشیدا، آیین افتتاح نمایشگاه طرح اسوه با هدف بیان عملکرد و فعالیت های پایگاه های مقاومت بسیج سپاه ناحیه زابل با حضور فرمانده سپاه سلمان استان سرداراحمدشفایی،موسی سنچولی فرمانده ناحیه زابل، حسین سنجرانی فرماندار، شهردار و جمعی از مسئولان شهرستان برگزارشد.

در این مراسم سردار شفائی اظهار داشت: بسیج به فرموده ی سکاندار انقلاب اسلامی برای همه ی دوستداران انقلاب امید آفرین است و برای دشمنان بیم آفرین است، این را بسیج ثابت کرده است.

وی افزود: می دانید اگر ما به عنوان بسیج به عنوان سپاه یک تشکل تماشاچی می بودیم، یک مجموعه ی خنثی می بودیم، یک مجموعه بی تفاوت می بودیم، یک نهاد باری به هر جهت می بودیم قطعا و یقینا مورد هجمه قرار نمی گرفتیم، در هیچ مقطعی ما را متهم نمی کردند، نه تنها ما را متهم نمی کردند، پیوسته با ما همراهی می کردند.

شفائی ادامه داد:شرایط زندگی مردم ما سخت است و سخت شده است اما این کلیت شرایطی که می شود دید و قضاوت کرد آن است که در مجموع توانی که دشمن در گذشته داشته است امروز ندارد، وضعیتی که ما در گذشته داشته ایم امروز نداریم.
احمد شفائی تصریح کرد:اگر در یک شهرستان متولیان شهر باهم هماهنگ باشند بسیار ارزشمند است اما بازهم کافی نیست
این زمانی می تواند مؤثر باشد که ما بیاییم در سطح حوزه، در سطح مسجد، پایگاه مقاومت تعمیم بدهیم و این هماهنگی در جهت حل مسائل مردم باشد.

موسی سنچولی فرمانده ناحیه زابل نیز به تشریح عملکرد پایگاه ها پرداخت و بیان کرد: در بحث محلات اسلامی ۳۲ تا محله ی اسلامی برای حوزه ی شهرستان زابل تعریف شده است.

وی افزود: 149 پایگاه مقاومت بسیج در طرح ستاد احیای پایگاه های مقاومت بسیج به عنوان نمونه و به عنوان الگو انتخاب شدند
سنچولی تصریح کرد: 4نمایشگاه عملکردی برای افتتاحیه در حوزه شهرستان داریم و ۷۶ غرفه ی عملکردی پایگاه ها امروز در این مکان به معرض نمایش شما بزرگواران و عرضه ی فعالیت آنان قرار میگیرد.

وی ادامه داد:تعداد ۳۱ غرفه در مکان حوزه نجف اشرف شهر علی اکبر، و 21 غرفه در نمایشگاه اسوه حوزه الغدیر خیابان باقری و ۲۱ غرفه در نمایشگاه اسوه مهدیه سیدباقر واقع در پارک غدیر، مستقر شدند و فعالیت های خودشان را در معرض نمایش قرار دادند.
 
Share/Save/Bookmark