داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
در حاشیه مراسم تجدید بیئت با پدر معنوی بسیجیان سیستان عنوان شد؛
شهید لکزائی مرد صبر و عمل/پدر بسیجیان سیستان گره گشای مشکلات بود
کد مطلب: ۶۴۴۵۶
تاریخ انتشار:يکشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸
فرمانده ناحیه سپاه نیمروز گفت: شهید لکزائی نمونه بارزی از یک بسیجی کامل و نمادی از صبر، ایثار و استقامت بسج در جامعه اسلامی بود.
شهید لکزائی مرد صبر و عمل/پدر بسیجیان سیستان گره گشای مشکلات بود
به گزارش اوشیدا، مراسم تجدید بیعت و میثاق با پدر معنوی بسیجیان سیستان سردار شهید حاج حبیب لک زایی  با حضور پرشور بسیجیان، پاسداران، مسئولین، جانبازان و خانواده شهدای سیستان فرمانده محترم قرارگاه شهید هراتی و فرماندهان نواحی بسیج و بسیجیان معزز شمال استان در محل مزار مطهر این شهید بزرگوار به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نیمروز برگزار شد.

شهید لکزائی مرد صبر و عمل بود
در حاشیه این مراسم معنوی سرهنگ پاسدار علی محبی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با گرامی داشت یاد و خاطره پدر معنوی بسیجیان سیستان، اظهار داشت:سردار شهید لکزایی دارای فضایل اخلاقی و خصوصیات فردی بسیاری ارزنده و قابل توجه ای بودند به گونه ای که اخلاق ایشان زبان زد خاص و عام بود و یکی از خصوصیات وی اخلاص در عمل بود.

وی افزود: با وجود اینکه این شهید والامقام به فیض جانبازی نیز نائل آمده بود و مسولیت های سنگینی بر دوشش گذاشته شده بود باز هم با قدرت ایمان و اراده ای پولادین نه تنها هیچ کوتاهی و قصوری در عمل نداشت بلکه آن ها را به نحو احسن انجام می داد و به نونه ای از صبر، ایثار و گذشت تبدیل شده بود در حالی که انجام این مسولیت های خطیر از عهده افراد دیگر خارج بود.

فرمانده ناحیه سپاه نیمروز با اشاره به دیگر خصوصیات اخلاقی این شهید بزرگوار، بیان کرد: مردمی و در میان مردم بودن از دیگر خصوصیات بارز این شهید ارجمند به شمار می رود به گونه ای که اقشار مختلف جامعه از وجود نازنین این شهید بزرگوار بهره مند بودند و هر گاه که کسی به مشکل بر میخورد و در کارها گره ای پدید می آمد به سردار لکزایی مراجعه و ایشان با سعه صدر این مشکلات را رفع و هرگونه اختلافی را به سازش و صلح منجر می کردند و همواره موجب شگفتی دوست و دشمن بودند.

وی با بیان اینکه احترام به مردم و گرفتن مشورت از آن ها سرلوحه کار شهید لکزایی بود، تصریح کرد: وجود مبارک ایشان تاثیر به سزایی در منطقه داشته است به طوری که توانست در طول عمر با برکت خویش اماکنی را برای رفاه مردم ایجاد کند.

پدر بسیجیان سیستان بهترین الگو برای جوانان منطقه بود
یکی از بسیجیان حاضر در این جمع نیز در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا، با تاکید بر اینکه ادامه دهنده راه شهید لکزائی خواهد بود، بیان کرد: شهید لکزائی به عنوان بهترین الگو برای جوانان و نوجوانان بسیجی منطقه سیستان شناخته شده و همه تلاش دارند تا همچون ایشان روزی افتخار آفرین باشند.

علی پودینه خاطرنشان کرد: سیستان نیازمند مسئولینی است که همچون شهید لکزائی از جان و دل کار کرده و به فعالیت و خدمت به مردم مشغول باشند.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark
مرجع : اوشیدا
    عکاس :