داخلی آرشيو گزارش تصويری صفحه 
امتیاز مثبت 
۶۴
 
مسولين جواب گو باشند
گزارش تصويري از خيابان هيرمند شمالي زابل
کد مطلب: ۸۵
تاریخ انتشار:جمعه ۱۲ آبان ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۳۷
گزارش تصويري از خيابان هيرمند شمالي زابل
 
Share/Save/Bookmark
reza
۱۳۹۱-۰۸-۱۴ ۲۱:۳۰:۴۶
به نظر من تازه عکسهای بدتر از این هم هست هنوز از این خیابانهای هیرمند هسته دست افرادی که به فکر شهر ما هستن درد نکنه.واقعا که.... (17)
 
فرزاد
۱۳۹۱-۰۸-۱۶ ۱۱:۴۰:۳۴
امیدوارم همیشه با اطلاع رسانی خودتون اطلاع رسانی موارد عقب مانده شهر وبه فکر شدن مسولین شوید (23)
 
۱۳۹۳-۱۰-۰۴ ۲۲:۱۰:۰۸
صفای این خیابان ها خوبه من افتخار میکنم به زابل ومردم دوست داشتنی هاش (8270)
 
ناصرپودینه
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۰۹-۱۲ ۰۷:۲۶:۳۸
ازاین مواردتابخواهیددرشهرتاریخی زابل وجوددارد ازجمله انتهی شمالی خیابان بیرجندیها- محله اسلام اباد- تقاطع فردوسی به طرف مدرس و...... (115)
 
احمد
۱۳۹۱-۰۹-۱۷ ۰۴:۰۷:۱۹
با سلام. خيابان هيرمند شمالي زابل شلوغ ترين و پر جمعيت ترين خيابان شهرزابل هست و به طبع آن بايد رسيدگي به آن بيشتر از بقيه جاها باشد ولي متاسفانه امكانات و رسيدگي در حد صفر مي باشد و همانطور كه از عكس ها هم پيداست خيابان به صورت خاكي مي باشد زيرا هر اداره اي در يك برهه از زمان براي انجام به حساب كار خودش مشغول به كندن آسفالت بيچاره اين خيابان شدند و به فكر مردم بيچاره كه خاك مي خورند نيستند..... (149)
 
حسینی
۱۳۹۱-۱۰-۰۷ ۱۱:۵۶:۵۹
دوست عزیز ومحترم کاش عکسهای سه سال قبل خیابان هیرمند زا هم میگذاشتی تا ببینی که میلیونها تومان پول صرف بهسازی هیرمند گردیده کاش از کوچه های که آسفالت وکانیو گردیده هم عکس میگرفتید.امیدوارم صداقت همیشه باشد و یکجانبه قضاوت نکنید. (430)
 
سیستانی
۱۳۹۱-۱۰-۱۱ ۰۸:۳۷:۴۱
بد از چند سال خیابان هیرمند شمالی را به طور غیر اصولی درس کردن خجالت نمیکشین تعریف خودتونو میکنین جای دوری نمیخواد برین سری به شهر بیرجند بزنید بد نیست مرد انها را میگویند که دلسوزانه کار میکنن کاریم اگه انجام میدن سیخ ندارن به چشم مردمشون بزنن متاسفانه با این مسئولین زابل همینجوریکه هست خواهد ماند (449)
 
علی
۱۳۹۱-۱۱-۱۷ ۰۹:۵۸:۰۸
شما هرچه داد بزنید بی فایده است آخه شهردار که نمیاد پیام شمارو بخونه بنده خدا داره استراحت می کنه برای کندن یه خیابون دیگه. (1269)
 
س
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱-۱۲-۰۳ ۰۸:۲۱:۵۴
اينجا افغانستان بود نه؟ (1795)
 
سعید
۱۳۹۱-۱۲-۱۵ ۱۵:۰۸:۰۶
سلام واقعا عجیبه شهری که وسعتش به اندازه شهرهای بزرگ شمال کشوره ولی امکانات رفاهی و بهداشتیش در حد کوچیکترین شهرها و روستاهای اینجا هم نیست بخدا، تورو خدا برید یقه هرداری ،مرکز بهداشت و فرمانداری و بقیرو بگیرید این چه وضعشه چجوری میشه تو این شرایط زندگی کرد؟ والا شماها جان سخت هستید بقران که این شرایطو تحمل میکنید. (2280)
 
علی
۱۳۹۲-۰۲-۰۲ ۱۸:۳۵:۵۰
سلام دوستان قصد توهین ندارم بلکه غرض بیان یک درد است بعنوان یک سیستانی مقیم تهران امسال بعد از دودهه گذرم به زابل افتاد شهر زابل را در حد یک روستای بزرگ دیدم..سیستانی که نامش از شرق تاشمال ومرکز کشور به گوش همه هموطنان آشنا ست وسیستانی که مظهر غیرت است این شهر زیبنده اش نیست.همه مقصرند از مردم تا مسئولین بی مسئولیت.مردمی که نمی خواهند ومسئولی که دلخوش عنوان مسئولیت هستند.ببخشید اگر از سر درد اضافه نوشتم .به امید سربلندی ایران وایرانی،سیستان وسیستانی (2767)