نماینده مردم سیستان :

مجلس برای مبارزه با فساد با همه ظرفیت خود در کنار قوه قضاییه ایستاده است

3 تير 1399 ساعت 7:23

محمد سرگزی گفت: مجلس در راستای نظارت بر اجرای قوانین با مواردی که در آن فساد وجود دارد با ادله،اسناد و مدارک کافی به قوه قضایی اعلام بکند.


محمد سرگزی نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: حرکت قوه قضاییه در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی، فعالیتی بود که انقلاب به آن نیاز داشت و قوه قضاییه نشان داد که در این راه عدالت را به بهترین شکل برای به دست آوردن حق اجرا خواهد کرد.

وی افزود: نمایندگان نیز در مجلس قوانین ضد فساد را باید به تصویب برسانند و در این ماجرا با قوه قضاییه همراه و همدل شوند.

سرگزی ادامه داد: از آنجایی که یکی از وظایف مجلس نظارت بر اجرای قوانین است، در همین راستا باید در کمیسیون های تخصصی مجلس نظارت را با دقت و اهمیت بیشتری دنبال کنند.

نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین مجلس در راستای نظارت بر اجرای قوانین با مواردی که در آن فساد وجود دارد با ادله،اسناد و مدارک کافی به قوه قضایی اعلام بکند.

وی گفت: همچنین مجلس در ادامه این راهی که قوه قضاییه در پیش گرفته است همه ابزار را در اختیار آنها قرار خواهد داد تا به بهترین شکل ممکن و با عدالت با فساد برخورد شود.

سرگزی آغاز مبارزه با مفاسد اقتصادی را حرکتی شجاعانه و تاریخی عنوان کرد و افزود: مجلس در کنار قوه قضاییه از تمام ابزار و ظرفیت خود استفاده خواهد کرد تا مبارزه با فساد هر روز قوی تر از روز گذشته اجرا شود.
انتهای پیام/


کد مطلب: 70410

آدرس مطلب: http://oshida.ir/vdcbgabz.rhbg8piuur.html

اوشیدا
  http://oshida.ir