داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
آخرین اخبار از شیوع ویروس کرونا در جهان
کد مطلب: ۶۹۳۲۱
تاریخ انتشار:شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۷
آخرین خبرها درباره کرونا و تحولات بین‌المللی در خصوص شیوع جهانی این ویروس را در اینجا بخوانید.
آخرین اخبار از شیوع ویروس کرونا در جهان

ویروس کرونا که از شهر ووهان در استان هوبئی چین شیوع پیدا کرد، محدوده شیوع خود را به ۵۷ کشور افزایش داده است.

چین امروز شنبه از جان باختن ۴۷ فرد دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا خبر داد. با احتساب این ۴۷ نفر تعداد جان باختگان کرونا در چین در مجموع به ۲۸۳۵ نفر رسید. به گفته همین منبع خبری، کمیسیون ملی بهداشت چین از ۴۲۷ مورد جدید مبتلا به کرونا خبر داد که با احتساب آنها، تعداد مبتلایان به کرونا در این کشور در مجموع به ۷۹ هزار و ۲۵۱ نفر رسید.

سازمان جهانی بهداشت روز سه‌شنبه اعلام کرد موارد جدید مبتلا به کرونا در چین از موارد جدید مبتلایان این ویروس در دیگر کشور‌های جهان بیشتر است.
آخرین خبرها درباره وضع شیوع کرونا در جهان را در اینجا مشاهده کنید:

افزایش سطح تهدید ویروس کرونا از سوی سازمان جهانی بهداشت
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۸:۵۶

سازمان جهانی بهداشت سطح تهدید مرتبط با ویروس کرونا جدید را به حداکثر افزایش داد.

این سازمان از همه کشور‌هایی که تاکنون از این ویروس در امان مانده‌اند، خواست برای رسیدن «کووید ۱۹» آماده شوند و تاکید کرد اعتقاد به در امان ماندن از این بیماری «یک اشتباه مرگبار» است.

قرنطینه شدن ۵ شهروند روس در مسکو
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۵

مقامات روسیه ۵ نفر را به علت احتمال مبتلا بودن به ویروس کرونا به قرنطینه پزشکی فرستاد.

مرکز نظارت و پیگیری ویروس کرونا در مسکو در بیانیه‌ای اعلام کرد: آزمایش اولیه این ۵ شهروند روس منفی بوده است، اما با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، آن‌ها در قرنطینه هستند.

به گفته این مرکز، افراد مذکور در ارتباط با شهروند ایرانی در منطقه ترانزیتی بوده‌اند که قصد خروج از کشور به مقصد چین را داشته و متاسفانه تست کرونای این فرد ایرانی مثبت بود.

کاهش شدید فعالیت بخش کارخانه‌ای در چین
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۰

در پی نگرانی از پیامد‌های شیوع ویروس کرونا و تأثیر آن بر اقتصاد جهانی، فعالیت بخش کارخانه‌ای در چین به پایین‌ترین سطح در ماه فوریه رسید.

 
مال باختن ۴۴۴ میلیارد دلاری ثروتمندان جهان
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۰

پایگاه اینترنتی بلومبرگ در گزارشی نوشت پس از یک هفته وحشتناک برای بازار‌های سهام در پی شیوع ویروس کرونا، ثروتمندان جهان ۴۴۴ میلیارد دلار از دارایی‌هایشان را از دست دادند.

ممنوع شدن ورود مسافران از ایران به السالوادور
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۸

نجیب ابوکیله، رئیس جمهور السالوادور، روز جمعه اعلام کرد به مقامات مهاجرتی این کشور دستور داده خواهد شد جلوی ورود بیشتر مسافرانی را که از ایران می‌آیند، بگیرند.

او در توئیتر نوشت السالوادوری‌ها و دیپلمات‌هایی که از ایران می‌آیند، اجازه ورود خواهند داشت، ولی باید ۳۰ روز را در قرنطینه سپری کنند.

موردی از ویروس کرونا در السالوادور گزارش نشده است.

افزایش موارد ابتلا به کرونا در کره جنوبی
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۷

۵۹۴ مورد جدید ابتلاء به ویروس جدید کرونا در کره جنوبی شناسایی شد که در مجموع تعداد مبتلایان به این ویروس در کشور به ۲۹۳۱ نفر رسید.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark