داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
تداوم ترس فرمانده ارشد صهیونیست‌ها از حملات احتمالی حزب الله
کد مطلب: ۷۰۹۷۹
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۳۷
یک فرمانده ارشد نظامیان صهیونیست از تشدید تنش و حملات محتمل نیروهای حزب الله خبر داد.
تداوم ترس فرمانده ارشد صهیونیست‌ها از حملات احتمالی حزب الله

به گزارش اوشیدا به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک فرمانده ارشد نیروهای صهیونیستی از تشدید تنش در جبهه‌های شمالی فلسطین اشغالی و حملات محتمل نیروهای حزب الله خبر داد.

به نوشته روزنامه «یدیعوت آحارونوت» سرلشکر«امیر بارام» فرمانده مقر فرماندهی شمال سرزمین‌های اشغالی روز چهارشنبه در جمع  روسای شهرداری نسبت به تشدید  اوضاع هشدار داد.

بارام در این باره گفت: «حزب الله آسیب رساندن به نیروهای ما را متوقف نکرده و ما باید آماده تشدید تنش احتمالی باشیم.»

روزنامه معاریو نیز  چندی قبل به نقل از یک تحلیلگر نظامی به نام «تال لیو» نوشت: «آماده‌باش در شمال برای هفته‌ها ادامه خواهد یافت و حزب‌الله به دنبال این است که کارش را به درستی انجام دهد و در حال حاضر به دنبال هدف مناسب برای پاسخ‌دهی می‌گردد.»

در همین راستا شبکه عبری‌زبان «کان» نیز گفت: «پیش‌بینی فرماندهان ارتش این است که حزب‌الله از پاسخ انتقام‌جویانه خود در جواب ترور یکی از فرماندهانش در سوریه، کوتاه نخواهد آمد.» (جزئیات بیشتر)

حزب الله لبنان به دنبال حمله هوایی اخیر  رژیم صهیونیستی به اطراف دمشق، طی بیانیه‌ای اعلام کرده بود که یکی از رزمندگان این جنبش به نام «علی کامل محسن» به شهادت رسیده است. پس از این اعلام، رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند، اینکه حزب‌الله شهادت نیروی خود را رسانه‌ای کرده بدین معناست که آن‌ها پاسخ خواهند داد.

 انتهای پیام/.

Share/Save/Bookmark