داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۱
 
اتمام یک پروژه آسفالت پس از 3 سال در زابل
کد مطلب: ۶۴۷۳۳
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۲
در سال 94 بود که پروژه آسفالت محور روستای بامری جهانتیغ به روستای کرباسک و کرباسک به بزرگراه زابل به زاهدان با هدف ساخت و توسعه راه‌های روستایی در شهرستان زابل آغاز و پیش‌بینی شد، طی مدت 4 ماه به اتمام برسد.
اتمام یک پروژه آسفالت پس از 3 سال در زابل
به گزارش پایگاه خبری اوشیدا؛ امروزه با گسترش روز افزون خودرو ها در جامعه می طلبد که راه های تردد این وسایل نقلیه نیز، پا به پای تعداد خودرو ها با پیشرفت رو به رو شوند.
از این رو در شمال استان سیستان و بلوچستان بسیاری از راه های ارتباطی هنوز خاکی و یا شنی هستند و هیچگونه زیرساختی برای این جاده های پر تردد وجود ندارد.
در گذشته به دلیل، حمل سوخت توسط خودروهای تویوتا در زابل، اکثر جاده های سیستان تخریب و یا به طور کل از بین رفته اند، این تخریب بر اثر واژگونی گازوئیل و بنزین به وجود آمده است.
با این حال اندک جاده های آسفالت شده به ندرت، بازسازی می شوند، دغدغه اصلی مردم این روزها که با معضلی به نام تصادف رو به رو هستند، آسفالت جاده های بین شهری در روستاهای سیستان است.
در سال 94 بود که پروژه آسفالت روستای کرباسک به بزرگراه زابل به زاهدان با هدف ساخت و توسعه راه‌های روستایی در شهرستان زابل آغاز و پیش‌بینی شد، طی مدت 4 ماه به اتمام برسد.
اما با گذشته سه سال از آن اکنون این پروژه روزهای پایانی خود را به سر می برد، تا موجی از رضایت و خوشحالی ، در چهره مردم روستاهای کرباسک، جهانتیغ و بامری پدیدار شود.
رئیس اداره راه و شهرسازی زابل در گفتگو با اوشیدا، اظهار داشت: عملیات زیرسازی, آسفالت و خط کشی جاده روستای جهانتیغ به روستای کرباسک و کرباسک به بزرگراه زابل و زاهدان به پایان رسید.
میری طول کل عملیات زیرسازی, آسفالت و خط کشی را ۴/۵ کیلومتر عنوان کرد و گفت: اعتبار این پروژه بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال بوده است.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark