داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
دارو‌های لاغری در اینستاگرام تقلبی از آب درآمد
کد مطلب: ۶۶۹۶۶
تاریخ انتشار:چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹
فردی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ دارو‌های لاغری می‌کرد و اجناس تقلبی برای شهروندان ارسال می‌کرد توسط پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.
دارو‌های لاغری در اینستاگرام تقلبی از آب درآمد
سرهنگ "سید مصطفی مرتضوی " رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه با مشاهده و خرید دارو‌های لاغری از طریق فضای مجازی و مواجهه با عوارض جانبی زیاد پس از مصرف آن دارو‌ها بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان مشخص شد دارو‌های خریداری شده توسط شاکی علاوه بر اینکه لاغری به همراه ندارد تقلبی بوده و عوارض زیادی برای مصرف کنندگان دارد.

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی توسط کارشناسان پلیس فتا متهم در منزل خود که محل فروش و توزیع انواع دارو‌های تقلبی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای استان اصفهان با هشدار به فروشندگان دارو‌های غیرمجاز بیان داشت: پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به مخاطره می‌اندازند با قاطعیت برخورد می‌کند، همچنین شهروندان به تبلیغات فروش دارو و تجهیزات پزشکی در سایت‌های اینترنتی توجه نکنند زیرا بررسی‌ها نشان می‌دهد اکثر این وب سایت‌ها اقدام به فروش تجهیزات تقلبی پزشکی و دارویی غیر مجاز کرده و بخشی از آن‌ها نیز از این طریق از شهروندان کلاهبرداری می‌کنند.


انتهای پیام/م
Share/Save/Bookmark