داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
مرگ دردناک درون چادر مسافرتی
کد مطلب: ۶۵۲۵۶
تاریخ انتشار:سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۲
مدیرعامل آتش نشانی بجنورد گفت: کشاورز روستایی که برای گرم کردن خود درون چادر از گاز پیک نیکی استفاده کرده بود دچار گاز گرفتگی و آتش سوزی شد.
مرگ دردناک درون چادر مسافرتی
مجید گریوانی مدیرعامل آتش نشانی بجنورد گفت: صبح امروز با دریافت خبری مبنی بر آتش سوزی چادر مسافرتی و مرگ کشاورز روستایی بلافاصله دو اکیپ از ماموران آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی محل حادثه را در نزدیکی روستای کلاغ آشیان بجنورد عنوان و گفت: در محل حادثه که زمین کشاورزی بود، مرد جوان برای فرار از سرما و گرم نکه داشتن خود از گاز پیک نیکی استفاده کرده بود و این مساله دچار مرگ وی شد.

گریوانی علت دقیق حادثه را در دست بررسی دانست و افزود: پزشکی قانونی در نهایت علت مرگ را تشخیص خواهد کرد، اما شواهد و آثار بر جا مانده، حاکی از آن است که گاز پیک نیکی در قسمتی از چادر در حال استفاده بوده است.

وی بیان کررد: استفاده از گاز پیک نیگی در چادر همواره باعث به وجود آمدن حوادث گاز گرفتگی بوده و علاوه بر آن با توجه به مواد استفاده شده در ساخت چادر، کمترین تماس با شعله باعث آتش سوزی سریع در چادر خواهد شد.

بنا بر اعلام مدیر عامل آتش نشانی، مرد جوان بعد از گاز گرفتگی، با تماس گاز پیک نیک با چادر مسافرتی متاسفانه دچار آتش سوزی شده است.

گفتنی است:علت مرگ هم اکنون توسط پزشکی قانونی در دست بررسی است.

انتهای پیام / ب
Share/Save/Bookmark