داخلی آرشيو خبر صفحه استان
امتیاز مثبت 
۰
 
اجرای عملیات روکش آسفالت گرم محور ادیمی- زابل
کد مطلب: ۶۶۹۸۵
تاریخ انتشار:سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نیمروز گفت: در راستای ارتقا ایمنی تردد و نگهداری از محورهای مواصلاتی حوزه این شهرستان، روکش آسفالت گرم و تعریض محور ادیمی- زابل به طول 5 کیلومتر انجام شد.
اجرای عملیات روکش آسفالت گرم محور ادیمی- زابل
به گزارش اوشیدا؛ مسعود گنجعلی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در زاهدان اظهار کرد: در راستای ارتقا ایمنی تردد و نگهداری از محورهای مواصلاتی حوزه این شهرستان، روکش آسفالت گرم و تعریض محور ادیمی- زابل به طول 5 کیلومتر با اعتباری بالغ بر40 میلیارد ریال انجام شد.

وی با اشاره به اهمیت بهسازی محورهای مواصلاتی افزود: عملیات روکش آسفالت در محور مذکور از اواخر اسفند ماه سال گذشته آغاز و در ابتدای اردیبهشت ماه گذشته به پایان رسید که در این عملیات عرض محور نیز از 6 متر و نیم به 10 متر افزایش یافته و هفت دهانه پل آبرو نیز همزمان تعریض شدند.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نیمروز گفت: همچنین عملیات نصب تابلو و خط کشی محور فوق در پایان اردیبهشت ماه 98 به اتمام رسید.

گنجعلی اضافه کرد: عملیات شانه سازی این محور با استفاده از توان ماشین آلات ادارات راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نیمروز و سایر شهرستان های حوزه سیستان، در آذر ماه 1397 آغاز و در اسفند ماه گذشته به انجام رسید.

انتهای پیام/
Share/Save/Bookmark