داخلی آرشيو خبر صفحه سیاسی
امتیاز مثبت 
۰
 
بهانه گیری سیاسی اصلاح طلبان به جای عذرخواهی/ جلالی: لابد همین کاری نکردن هم خود حرکتی است!
کد مطلب: ۷۲۶۷۲
تاریخ انتشار:يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۱
هر چه به انتخابات سال 1400 نزدیکتر می شویم بهانه های سیاسی نیروهای اصلاح طلب افزایش می یابد و آنچه در این راه نادیده گرفته می شود مردمی است که بر اثر سیاست های این جناح آسیب دیده اند .
بهانه گیری سیاسی اصلاح طلبان به جای عذرخواهی/ جلالی: لابد همین کاری نکردن هم خود حرکتی است!

به گزارش اوشیدا به نقل از  خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جریان اصلاحات در انفعال کامل به سر می برد. چه در حوزه ساختارهای تصمیم گیر و چه در زمینه استراتژی کشتی این جریان سیاسی به گل نشسته است. 

در همین رابطه مانند همیشه این جریان سیاسی فیلترینگ شورای نگهبان و قوانین را علت ناکامی های خود بر می شمرد. این درحالی است که دیگر گوش مردم به این موارد بدهکار نیست و اعتبار این جریان سیاسی با طرح این مسائل بیشتر از گذشته خدشه دار می شود؛ چراکه افکارعمومی به این نتیجه می رسد که اصلاحات مسئولیت اقدامات و راهبرد خود را قبول نمی کند.

 جلالی: لابد همین کاری نکردن هم خود حرکتی است!/کاری نمی‌کنیم زیرا در شرایط سختی هستیم
 
«جلال جلالی زاده»، فعال سیاسی اصلاح‌طلب درباره اینکه این جریان سیاسی منفعلانه عمل می کند، می گوید: «اصلاح‌طلبان شرایط فعلی را قبلا نیز تجربه کرده‌اند پس وقتی نتیجه را می‌دانند لابد به این امر واقف هستند که آزموده را آزمودن خطا است.»
 
وی ادامه می‌دهد: « این که چرا کاری نمی‌کنند یا حرکتی از خود نشان نمی‌دهند در مقام ایراد‌گیری شاید آسان باشد اما در شرایط سختی که در آن گرفتار آمده‌اند لابد همین کاری نکردن هم خود حرکتی است!»
 
جلال جلالی زاده در پایان گفتگوی خود خاطرنشان می‌کند: «معیشت مردم وضعیت خوبی ندارد. مردم برای حضور در انتخابات دچار بی‌انگیزگی و بی‌اعتمادی توامان شده‌اند و این یعنی وظیفه‌ای سنگین بر دوش همه نهاده شده است.»
 
 
روزنامه اصلاح طلب آفتاب یزد که گفتگو با جلالی را انجام داده است تاکید می کند «اعتماد از دست رفته محصول یک شبه نیست» اما این جریان سیاسی مطرح نمی کند که بی اعتماد امروز کشور به این جریان سیاسی به سبب راهبرد غلط آن است که ایران را نیازمند مذاکره با غرب و برجام کرده است. 
 
روزنامه کارگزارانی آرمان نیز در تیتر اول خود با عنوان «نوشتن قانون به نفع یک جناح!» با طرح همین بهانه های سیاسی از قول «محمد جواد حق شناس» عضو شورای شهر تهران مطرح می کند: « انتخابات را به سمتی نبرند که از قبل و توسط هر کسی قابل پیش‌بینی باشد، زیرا نه به نفع کشور، نه به نفع مردم، نه به نفع حاکمیت و حتی خود شورای نگهبان است.»
 
با این حال هر چه به انتخابات سال 1400 نزدیکتر می شویم این بهانه های سیاسی نیروهای اصلاح طلب افزایش می یابد و آنچه در این راه نادیده گرفته می شود مردمی است که بر اثر سیاست های این جناح آسیب دیده اند و نه تنها از آنها عذرخواهی صورت نگرفته بلکه با بهانه گیری این جریان سعی می کند از زیر بار مسئولیت شانه خالی کند.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark