داخلی آرشيو خبر صفحه اجتماعی
امتیاز مثبت 
۰
 
3 سال است کربلا زندگی می‌کنم/ نایب‌الزیاره تمام ایرانی‌ها هستم
کد مطلب: ۷۱۶۱۰
تاریخ انتشار:سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۵۰
الهام چرخنده گفت: بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم و این روزها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست، نایب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.
3 سال است کربلا زندگی می‌کنم/ نایب‌الزیاره تمام ایرانی‌ها هستم

به گزارش  اوشیدا؛ به نقل از میزان؛  الهام چرخنده، بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون اخبار منتشر شده مبنی بر اقامت وی در کشور عراق گفت: بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می‌کنم و این روزها که بنا به شرایط بیماری کرونا امکان سفر چندان برای مردم فراهم نیست نائب‌الزیاره تمامی ایرانیان در کربلای عزیز هستم.

 
 
 
چرخنده ادامه داد: اقامت من در شهر کربلا طولانی مدت بوده و این تصمیم هم به واسطه شغل همسرم رخ داده است، اما در کل بسیار از حضور در این مکان مقدس خوشحالم و هر لحظه برایم بهترین ها رخ می‌دهد. امیدوارم که «امام حسین (ع)» پذیرای من در این شهر باشند.
 
چرخنده درباره احتمال بازگشت خود به کشور گفت: مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می‌کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده‌ام و باز هم خواهم آمد. 
 
وی درباره فعالیت‌های خود در شهر کربلا خاطرنشان کرد: به اندازه توان و وسعم در این شهر عزیز به فعالیت های فرهنگی می‌پردازم. به هر حال هر جا فرصتی برای نوکری «امام حسین (ع)» باشد من با سر می‌روم، خوش‌بختانه از وضعم در شهر کربلا و زندگی در عراق راضی هستم.
Share/Save/Bookmark